Arıcılık Hibe Desteği

Arıcılık Hibe Desteği
18 Aralık 2014 tarihinde eklendi.

Hiçbir arıcı ve arıcılık yapmayı düşünen kimse böyle bir fırsatı kaçırmak istemez. Daha önce arıcılık desteklemeleri ile ilgili başvuru tarihlerini açıklamıştır. Şimdi sizlere Arıcılık Hibe Desteği hakkında bilgiler verceğiz. Sitemizde bulunan arıcılık desteklemeleri ile ilgili bütün yazıları okuduktan sonra herhangi birisinden yardım almadan arıcılık projenizi yaparak olumlu sonuç almak için hiçbir neden yok.

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) tarafından , Avrupa Birliği Fonları (IPARD) program kapsamında arıcılık yatırım projelerine yönelik 500.000 Avro yapmış olduğunuz projenin yarısı yani %50 hibe oranında destek veriliyor.

TKDK’nın kapsamında arıcılar için yapması gerekenleri anlatmaya çalışacağız. Arıcılık hibe desteği için Avrupa birliğinin IPARD’dan kimler faydalanabilecek ve hangi işletmeler uygun görülüyor. Bu işlemlerin başvuru sahibi kim olabilir? Bu projeler kapsamında hibe desteği nedir gibi konularda sizlere bilgi vermeye çalışacağız. Bu yazımızı okuduktan sonra altı kısımda bulunan konulardan veya sağ tarafta bulunan arıcılık destekleri kategorisinden bütün konuları okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Etiketler:

kafkas ana arı Arıcılık Forumu
Arıcılık Hibe Desteği Konusuna 3 Yorum Yapıldı
 1. HAN Danismanlik diyor ki:

  Aricilik hibeleri projelendirme ve danismanlik hizmeti icin yardimci olmaya haziriz…

 2. mustafa albayrak diyor ki:

  bütün projeler hakında daha çok bilgi edinmek isterim

  1. admin diyor ki:

   Mustafa bey, her gün destekleme ve hibelerle ilgili yeni yazılarımız ekleniyor bizi takip edin.

Sayfa başına git