2024 Yılı İstanbul Arıcılık Fuarı

0

2024 yılı İstanbul arıcılık fuarı için iki tane fuar yapılacaktır.

Birinci Fuar: 2-3-4 Şubat 2023 tarihlerinde Yenikapı Avrasya Gösteri Merkezinde düzenlenecektir.

İkinci Fuar: 29 Şubat – 3 Mart 2024 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi alanında yapılacaktır. Daha fazla detaylar için okumaya devam edelim.

Birinci fuar için gerekli bilgiler:
Fuara ziyaretçi katılımı ücretsizdir.
Tarih: 2-3-4 Şubat 2024 tarihlerinde.
Yer: Yenikapı Avrasya Gösteri Merkezi
Konum: Buraya tıklayarak isteyebilirsiniz.

paket arı

İkinci fuar için gerekli bilgiler:
Fuara ziyaretçi katılımı ücretsizdir.
Tarih: 29 Şubat – 3 Mart 2024 tarihlerinde.
Yer: İstanbul Fuar Merkezi
Konum: Buraya tıklayarak isteyebilirsiniz.

Bildiğiniz üzere her yıl düzenli olarak ülkemizin farklı noktalarından arıcılık fuarı yapılmaktadır. Bu illerin başında ise İstanbul ili gelmektedir. İstanbul’da arıcılık fuarları ve etkinlikleri genellikle arıcılık dernekleri, yerel organizasyonlar veya arıcılıkla ilgilenen şirketler tarafından düzenlenmektedir. Bu tür etkinliklerin tarihleri ve ayrıntıları genellikle sitemiz tarafından duyurulmaktadır.

Birincisi, İstanbul ilinde planlanan ve yapılacak olan arıcılık fuarı Yenikapı alanında bulunan Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi alanında yapılacaktır. Daha önce fuar gelenler ve katılanlar bilirler. Toplam 3 gün sürecek olan fuar 2-3-4 Şubat 2024 tarihlerinde yapılacaktır.

İkincisi, 2024 Yılı İstanbul Arıcılık Fuarı, Şubat 29 ile 3 Mart 2024 tarihleri arasında toplam 4 gün olacak olup, Bakırköy ilçesinde (Yeşilköy) bulunan eski havalimanının olduğu yer İstanbul Fuar Merkezi 11 No’lu Fuar alanında düzenlenecektir. Fuar, arıcılık sektörünün tüm paydaşlarını bir araya getirmeyi ve arıcılıkla ilgili yenilikleri ve gelişmeleri tanıtmayı amaçlamaktadır.

Fuara, arıcılık malzemeleri üreten ve arıcılık ürünleri satan firmalar, arıcılık eğitimi veren kurumlar, arıcılıkla ilgili araştırma yapan kurumlar ve arıcılıkla ilgili dernekler katılacaktır. Fuarda, arıcılık malzemeleri ve ürünleri sergilenecek, arıcılıkla ilgili eğitimler verilecek ve arıcılıkla ilgili sempozyumlar ve paneller düzenlenecek. Paket arı ve ana arı hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Fuara katılım ücretsizdir. Fuara ziyaretçi olarak katılmak isteyenler herhangi bir kayıt yaptırmasına gerek yoktur. Geldiğiniz gibi fuar alanlarını gezebilirsiniz.

Birinci Fuar Tarihi:

2-3-4 Şubat 2024 tarihleri arasında.
Fuar Başlangıç Tarihi: 02.02.2024
Fuar Bitiş Tarihi: 04.02.2024

İkinci Fuar Tarihi:

29 Şubat – 1-2-3 Mart 2024 tarihleri arasında.
Fuar Başlangıç Tarihi: 29.02.2024
Fuar Bitiş Tarihi: 03.03.2024

Birinci Fuar Konumu:

Konum almak için aşağıdaki bağlantıya tıklayarak direk whatsApp üzerinden alabilirsiniz.
İstanbul Yenikapı Avrasya Gösteri Merkezi
Buraya tıklayarak isteyebilirsiniz.

İkinci Fuar Konumu:

Konum almak için aşağıdaki bağlantıya tıklayarak direk whatsApp üzerinden alabilirsiniz.
İstanbul Fuar Merkezi 11 No’lu Fuar Alanı
Buraya tıklayarak isteyebilirsiniz.

Fuar, arıcılık sektörünün gelişimine katkıda bulunmak ve arıcılıkla ilgili yenilikleri ve gelişmeleri tanıtmak için önemli bir fırsattır.

Aynı zamanda katılımcı olarak fuara katılmak isterseniz yanı stand kiralamak ve fuarda firmanızın tanıtımı yapmak için buraya tıklayarak bilgi isteyebilirsiniz.

Fuar hakkında sorularınızı ve önerilerinizi aşağıda bulunan yorumlar kısmından bizlere bildirmeniz durumunda değerlendirilip sizlere dönüş sağlayacağız.

Önceki İçerik2023 Yılı Bal Fiyatları
guest

0 Yorumlar
Inline Feedbacks
View all comments