Paket Arı Satışı Hakkında

Paket Arı Siparişi (satılık arı) için aşağıdaki resme tıklayarak verebilirsiniz. Gerekli bütün güncel bilgileri orada yazmaktadır.

paket arı siparişi hakkında 1

Ana Arı Gen senelerdir arı satışı yaparak tüketicilere arı ulaştırmaktadır. Arılar Ana Arı Gen’in kendi araçlarıyla il il, ilçe ilçe sahiplerine teslim edilmektedir. Her sene belirli dönemlerde satışlar ve teslimatlar gerçekleşmektedir. Bu teslim ve satış tarihlerini öğrenmek için bir form doldurulması ya da firma yetkilileri ile iletişime geçilmesi gerekmektedir. Her yıl paket arı satışları yapılmaktadır. Seçilmiş olan paketlerden istenen paket müşterilere teslim edilmektedir.

Paket Arı Satışı

Paket arı satışı tam olarak arı satışı anlamına gelmektedir. Kişiler paket arı satışı dendiği zaman bunun tam olarak ne anlama geldiğini merak etektedir. Paket arı satışı satılan arıların bir paket halinde satılması olmaktadır. Paket arı satışı için internetten sipariş vermek mümkündür. Yılın belirli aylarında paket arı satışı yapılarak müşterilere arılar teslim edilmektedir. Bir sonraki sene için paket arı satın almak isteyen kişilerin firmalardan bilgi almaları gerekir. Türkiye’nin her yerine satılık arı götürülmektedir. Kişilerin sipariş vermeleri ve ödeme yapmaları halinde satın almış oldukları arılar taraflarına teslim edilir.
paket ari siparisi hakkinda 2Satılık Arı Siparişi

Ana arı gen senelerdir hizmet vererek arı dağıtımını gerçekleştirmektedir. Satılık paket arı ve Ana Arı Gen arı fiyatlarına internetten ulaşmak mümkündür. Her sene fiyatlarda ve paketlerde değişiklik olması sebebiyle firmalarla iletişim kurmak gerekir. Farklı paket arılar bulunduğu için müşterilerin bu paketlerden seçim yapması gerekir. Paket arı çeşitleri 7 paketli, 8 paketli ve 9 paketli arıdır. 7 çerçevelide çerçevelerin üzerine arılarla kaplıdır ve 3-4 çerçevesi açık, 1 çerçevesi de bal ile kaplıdır. 8 çerçevelide üzeri arı ile kaplıdır ve 4-5 çerçevesi kapalı yavrulu, son çerçevesi ise ballıdır. 9 çerçevelide tüm çerçevelerin üzeri arılarla kaplıdır ve 5-6çerçevesi kapalı yavrulu, son çerçevesi ise yine ballı olmaktadır.
paket arı siparişi hakkında 3
Konu hakkında yine sorularınız olursa aşağıdaki yorumlar kısmından bizlere her zaman sorabilirsiniz.

Subscribe
Bildir

11 Yorumlar
Inline Feedbacks
View all comments