Arıcılık Hibe Desteği

5

Hiçbir arıcı ve arıcılık yapmayı düşünen kimse böyle bir fırsatı kaçırmak istemez. Daha önce arıcılık desteklemeleri ile ilgili başvuru tarihlerini açıklamıştır. Şimdi sizlere Arıcılık Hibe Desteği hakkında bilgiler verceğiz. Sitemizde bulunan arıcılık desteklemeleri ile ilgili bütün yazıları okuduktan sonra herhangi birisinden yardım almadan arıcılık projenizi yaparak olumlu sonuç almak için hiçbir neden yok.

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) tarafından , Avrupa Birliği Fonları (IPARD) program kapsamında arıcılık yatırım projelerine yönelik 500.000 Avro yapmış olduğunuz projenin yarısı yani %50 hibe oranında destek veriliyor.

TKDK’nın kapsamında arıcılar için yapması gerekenleri anlatmaya çalışacağız. Arıcılık hibe desteği için Avrupa birliğinin IPARD’dan kimler faydalanabilecek ve hangi işletmeler uygun görülüyor. Bu işlemlerin başvuru sahibi kim olabilir? Bu projeler kapsamında hibe desteği nedir gibi konularda sizlere bilgi vermeye çalışacağız. Bu yazımızı okuduktan sonra altı kısımda bulunan konulardan veya sağ tarafta bulunan arıcılık destekleri kategorisinden bütün konuları okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

5 YORUMLAR

  1. ÖĞRETMENİM . ARICILIK BELGEM VAR. ARICILIK TEŞVİKİ ALABİLİRSEM HEMEN EMEKLİ OLUP ARICILIĞA BAŞLAMAK İSTİYORUM.DEDEDEN,BABADAN DA ARICIYIZ AMA ŞU AN ARICILIK YAPMUYORUM. ARICILIKLA İLGİLİ % 50 YE YAKIN BİLGİYE DE SAHİP OLDUĞUMU SÖYLEYEBİLİRİM . ARICILIĞI COK SEVİYORUM . AMA ŞU AN EKONOMİK GÜCE SAHİP DEĞİLİM. İSTEDİĞİM EKONOMİK DESTEĞİ ALABİLİRSEM BU İŞİ CİDDİYETLE VE ÇOK İSTEYEREK YAPMAK İSTİYORUM. TLF:05357131436

  2. Devlet Desteklemeli arı projesine katıldık. Arı larimiz geldi. 40 kovan arı ya kışlık ne gerekiyosa yaptık. Bugün 4 kovanı açtık ölmüş ler. Diğer kovanlari da açıp baktik 7 kovan arı kalmış. Şimdi tarım hibe destekli vermişti. Bu iş nasıl olacak işin içinden nasıl çıkarız fikriniz varmi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here