Arıcılık Hibe Desteği

7
paket arı

Hiçbir arıcı ve arıcılık yapmayı düşünen kimse böyle bir fırsatı kaçırmak istemez. Daha önce arıcılık desteklemeleri ile ilgili başvuru tarihlerini açıklamıştır. Şimdi sizlere Arıcılık Hibe Desteği hakkında bilgiler vereceğiz. Sitemizde bulunan arıcılık desteklemeleri ile ilgili bütün yazıları okuduktan sonra herhangi birisinden yardım almadan arıcılık projenizi yaparak olumlu sonuç almak için hiçbir neden yok.

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) tarafından , Avrupa Birliği Fonları (IPARD) program kapsamında arıcılık yatırım projelerine yönelik 500.000 Avro yapmış olduğunuz projenin yarısı yani %50 hibe oranında destek veriliyor.

TKDK’nın kapsamında arıcılar için yapması gerekenleri anlatmaya çalışacağız. Arıcılık hibe desteği için Avrupa birliğinin IPARD’dan kimler faydalanabilecek ve hangi işletmeler uygun görülüyor. Bu işlemlerin başvuru sahibi kim olabilir? Bu projeler kapsamında hibe desteği nedir gibi konularda sizlere bilgi vermeye çalışacağız. Bu yazımızı okuduktan sonra altı kısımda bulunan konulardan veya sağ tarafta bulunan arıcılık destekleri kategorisinden bütün konuları okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

paket arı
Önceki İçerikAnadolu Arısı
Sonraki İçerikArıcılık Hibe Projesine Kimler Başvurabilir
Subscribe
Bildir

7 Yorumlar
Inline Feedbacks
View all comments