Ana Arı Satışı Hakkında

Ana Arı Siparişi için aşağıdaki resme tıklayarak verebilirsiniz. Hangi tür ana arı ırkları olduğu ve güncel fiyatları orada yazmaktadır.

ana ari siparisi hakkinda 6Ana arı ihtiyacınız varsa, garantili ve güvenli olarak Ana Arı Gen üzerinden alabilirsiniz. Ana arıyı aldıktan sonra yaşayacağınız her türlü problemde malın arkasında olması firmanın tercih sebebi olmaktadır. Bundan dolayı gözü kapalı bir şekilde alabilirsiniz. Arı hakkında biraz bilgi vermek gerekirse;

Ana arı, yumurta özelliği ve soyun devamını sağlayabilme gücüyle arı kovanının gelecek ve devamlılığını sağlayan bireyidir. Ana arı satışı her yıl güncellenerek sektöre  bildirilmektedir. Ana arı alımı yapanların en önemli dikkat noktası bulunduğu yerin doğa şartlarına uygun ana arı almasıdır. Yöredeki bitki örtüsü, iklim özellikleri göz önünde bulundurmalıdır. Bazı iklimlerde Kafkas ana arıdan yüksek verim alınabilirken bazı bölgelerde Anadolu ana arı ırkı daha verimli olabilmektedir.
Ana Arı Satış Özellikleri

Ana arı satışında özen gösterilmesi gereken en önemli konu, bulunduğunuz yöre şartlarına uygun ana arı satın almanızdır. Her kovanda bir tane bulunması gereken ana arılar, özel durumlarda yani oğul verme eğilim olduğu aylarda iki tane konulabilmektedir. Fakat her ikisi de hükümdarlık istediğinden güçlü olan diğerini öldürerek hükümdarlığı elinde tutacaktır veya oğul vermek yöntemi dediğimiz sistemle kovanı terk ederek doğada yeni kovanlar yapacaktır. Ana arı siparişi için Ana Arı Gen adresinden güvenle verilebilmektedir. Kafkas ana arı, yerli ana arı, Anadolu ana arı ve diğer ana arı cinslerinden en yüksek verim alabilmektedir. Fakat bölgenize uyumlu ana arı aldığınızdan emin olmanız faydanıza olacaktır. 7/24 ziyaret edebileceğiniz Ana Arı Gen internet sitesinden ana arı ya da satılık arı siparişi verebilirsiniz.
ana arı satışı hakkında 3

Ana Arı Fiyatları Ve Nakil

Ana arı siparişleriniz en kısa zamanda değerlendirilerek adresinize teslim edilmektedir. Ancak dikkat edilmesi gereken nokta, ana arıdan beklenen verimi alabilmek için yörenize uygun ırk ana arı tercih etmenizdir. Ana arı arı kolonisinin en önemli üyesidir. Her kovanda bir tane bulunur ve soyun devamını sağlamaktadır. Paket arı siparişi verilirken ödeme miktarının 1/3 lük bölümü peşin olarak alınmaktadır. Satın alacağınız arılar arzu ve ihtiyaca göre plastik kutular ya da kovanlı olarak nakledilmektedir. Bölgenize uygun arı türünü sipariş verirken belirtmek gerekmektedir. Aksi halde beklenen verim alınamayacağı gibi ana arı gen sorumlu olmayacaktır. Nakliye sırasında yaşanabilecek arı kayıpları ilgili firma tarafından desteklenerek yerine arı verilecektir. Yine konu hakkında sorularınız olursa aşağıdaki yorumlar kısmından veya ilgili firma üzerinden sorabilirsiniz.
ana arı satışı hakkında

Subscribe
Bildir

9 Yorumlar
Inline Feedbacks
View all comments