Şehirde Arıcılık

2
şehirde arıcılık yapmak
ana arı siparişi
satılık arı ve paket arı

Değerli ziyaretçilerimiz ve arıcılarımız, şehirde arıcılık olur mu diye demeyin bal gibi oluyor. Aşağıdaki resimlerin çoğunluğu yabancı ülkelerden alınan görüntülerdir. Peki ülkemizde şehir merkezlerinde arıcılık yapan insanlar yok mu tabiki var. Özellikler metropol şehir olan istanbulda bir çok kişi hobi olarak evlerinin çatılarında ve bahçelerinde arı kovanları var. Hatta bizlerinde rast geldiği ve televizyonlarda da çıkan haberlerde de görüyoruz ki arı oğulları istanbulun bir çok yerinde görünmektedir. Buradan anlaşılıyor ki, İstanbul’da yoğun bir şekilde arıcılık yapıldığının bir göstergesidir.

Ziyaretçilerimize ufak bir uyarı..! Tabiki arıcılık yapmak ve arılarla ilgilenmek güzeldir. Ama şehir merkezi gibi ve insanların bulunduğu yoğun yerleşim yerlerinde arıcılık yapıyorsanız dikkatli olmak gerekir. Çünkü çevrenizdeki insanların arı sokmasına karşı alerjisi olabilir o yüzden mümkün mertebe insanlara zarar vermeyecek şekilde yerlerde arıcılık yapmaya özen gösterelim. Yada sakin arı ırkları olan ana arı temin ederek arılarınızın bir nebzede olsa hırçın olmayan ırklar ile çalışmış olursunuz.

satılık arı ve paket arı
0 0 vote
Yazı Puanı
guest
2 Yorumlar
Inline Feedbacks
View all comments
Poyraz

Kardesim sehirde ari beslenirmi hic bakin benim kardesimin alerjisi wardi 12 dakika icinde oldu sizler hobinizi tadmin ediceniz diye insanlarin olmesimi gerekiyor gidin owada ne yaparsaniz yapin biz bunun icin gereken yerlere yazilari yazdik insan toplulugun bulundugu yerde boyle islerin izin werilmemesidir olmasi gereken budur

can

sanane arkdaşım bende 1 sene baktım bişey olmadı alejısı olan yaklaşmasaın arının ne sucu var