Meşhur Bal Satıcısı Gözaltında

1

Televizyon ekranlarında 5 kilo balı 100 TL’ye satmasıyla tanınan Ekrem İncel, Silivri’de arazi dolandırıcılığı iddiasıyla gözaltına alındı.

İddiaya göre Ekrem İncel, Damla Arsa Ofisi adına televizyon kanallarında Silivri Beyciler Mahallesinde tarım arazisi olmasına rağmen arazileri planlı, projeli ve imarlıymış gibi gösterip satış reklamı yaptığı gerekçesiyle Silivri İlçe jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından gözaltına alındı.

Alınan bilgiye göre Jandarma ekipleri, arazi almak isteyen müşterilerin Yenibosna’daki televizyon binası önünden otobüslerle Silivri Beyciler Mahallesi’ne getirileceğini tespit etti. Bunun üzerine harekete geçen ekipler, şüphelilerin 3 yolcu otobüsü ve yaklaşık 10 araç ile birlikte 150-200 müşterisiyle arazi tanıtımı yaptıklarını tespit etti. Bunun üzerine operasyon başlatan ekipler, Ekrem İncel ve beraberinde Uğur Günay gözaltına aldı. Bu sırada Öncel’in jandarma ekiplerine tepki gösterdiği görüldü.

Yetkililer olayla ilgili diğer şüphelilerden Bağdagül A., Umut I., Mutlu B., Memiş S., İbrahim E., ve Adem isimli şahısların yakalanması için başlatılan soruşturmanın sürdüğü ifade öğrenildi.

1 Yorum

  1. İşe bak arkadaş, günde 5 ton glikozu yıllarca çaktı sele selpe gezdi, bir imar yolsuzluğu yaptı haydi kodese. Gençliğimde aziz nesinin kitaplarını yarısını okudum, bu kadarda olmaz bu yazar insanları güldürmek için boş yere sallıyor diyordum. ileriki yaşlarda yazarın haklı olduğunu yaşayarak öğrendim. Tam aziz nesinlik bir roman konusu

Yorumunuz veya görüşünüz nedir?

Yazı hakkında yorumunuz nedir?
İsminiz Nedir