Bahçeme Arı Oğulu Geldi

13
bahçeme arı oğulu geldi
paket arı

Bahçeme Arı Oğulu Geldi (Arı Topluluğu)

Çevrenizde arı oğulu veya arı topluluğu gördüyseniz; 05433505091 nolu telefon numarasını acil olarak arayabilirsiniz. Çevrenizde bulunan gerekli arıcıyı size hemen yönlendirelim.

Sahipsiz arı oğulları kaybolmasın istiyoruz yada gerçek anlayan arıcılar tarafından değerlendirilsin. Özellikle büyük şehirlerde bu şekilde arı oğulları olup, belediyeler tarafından imha edilmektedir. Bizlerde bu şekilde arı oğullarının alınması için ve bu arıları görenler ile arıcıları buluşturmaya hedeflemekteyiz.

Bahçesine Arı Gelen Kişinin Okuması Gereken Kısım:

Eğer bahçeme arı oğulu geldi diyorsanız doğru adrestesiniz. Acele ve panik yapmaya gerek yoktur. Sitemizin iletişim bölümdeki formdan veye ilgili telefon numarasından bizlere ulaşarak size en yakın arıcımızı yönlendirebiliriz. Kesinlikle arıları ordan kovmak veya def etmek ilgili belediye çalışanları çağırıp arıları zehirlemeyin. Oraya gelen arı topluluğu, bal arısıdır. Belki siz arıcılıktan ve arıdan anlayamabilirsiniz. O yüzden dolayı size doğru ve bilen arıcının gelmesini istiyorsanız iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz.

Arıcı Olarak Arı Oğulunu Alacak Kişinin Okuması Gereken Kısım:

Bizleri arayıp bahçemize veya evimizin bir yerine arı geldi deyip arayanlar oluyor. Bizlerde herkese yardımcı olamıyoruz. O yüzden dolayı Türkiye’nin bütün il ve ilçeleri olarak arıcı listesi oluşturmak istiyoruz.

Katılmak isteyenler aşağıda bulunan Arı Oğulu Toplama Formunu doldurup bize göndermesi gerekmektedir. Örneğin, Ankara ilinin Çankaya ilçesinde birisi bize ulaştı ve bahçeme arı oğulu geldi diye bize bildirdiği zaman bizlerde orada bulunan arıcımıza SMS atarak veya telefon ederek bahçesine arı gelen kişi ile bağlantı kurmasını sağlıyoruz. Biz arıcılar olarak arı oğullarına sahip çıkalım, çünkü belediye çalışanları bu tip arı oğullarını bilmedikleri için zehirleme yöntemini seçiyorlar malesef.

Her ilin merkezinde arıcılıkla ilgilenen veya arıcılık yapan arıcılarımız o ilde bu şekilde bizi aradığı zaman sizinle irtibat kurmasını sağlayıp, o vatandaşımızın bahçesindeki arıyı alıp hem bizim menfaatimize hemde arıları doğaya kazandırmış oluruz. Her şey arıcı için, her şey arı için el ele…

Ve paylaşalım bu yazıyı çok kişiye ulaşalım, duyarlı olmaya çalışalım. Aynı zamanda konu hakkında öneri ve düşüncelerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından yazabilirsiniz. Eğer bir sakınca görmüyorsanız yine yukarıdaki doldurmuş olduğumuz formdaki bilgileri aşağıdaki yorumlar kısmına da yazabilirsiniz. Yorumlar herkese açıktır.

paket arı
Önceki İçerik2016 Altın Arı Ödülü
Sonraki İçerikMuğla Arıcılık ve Çam Balı Kongresi
Subscribe
Bildir

13 Yorumlar
Inline Feedbacks
View all comments