Arıcılık Fuarına Nasıl Gidilir

0
Arıcılık-fuarına-nasıl-gidilir
ana arı siparişi
satılık arı ve paket arı

İstanbul ilinde 2016 yılında yapılacak olan arıcılık fuarına nasıl gidilir size bu konuda yardımcı olmak istiyoruz. Tabi nasıl gidileceği hakkında bilgi vermeden önce Arıcılık Fuarı hakkında biraz bilgi vermek istiyoruz.

Her yıl istanbul feshanede yapılan arıcılık fuarı bu yıl Haliç Kongre Kültür Merkezinde yapılacaktır. Sanırım feshanede tadilat çalışmaları olduğundan dolayı bu yıl tam feshanenin karşı tarafında bulunan Haliç Kongre Merkezinde olacaktır.

Arıcılık fuarına katılacak olanlar genel olarak arıcılık malzemeleri imalatı ve satışını yapanlar ile arı ürünleri her çeşidinin sergilendiği ve ziyaretçilerin ücretsiz olarak geldikleri bir festival diyebiliriz. Yine arıcılık fuarı hakkında sorularınız olursa Yorumlar kısmından sorabilirsiniz.

paket arı

Peki, arıcılık fuarına nasıl gidilir sorusuna gelecek olursak; kullanacağınız araca göre değişmektedir. Eğer metrobüsü kullanacaksanız Halıcı Oğlu durağından indikten sonra Haliç tarafından aşağıya doğru yürürseniz doğru direk arıcılık fuarına inebilirsiniz.

arıcılık fuarına nasıl gidilir 1 arıcılık fuarına nasıl gidilir 2 arıcılık fuarına nasıl gidilir 3 arıcılık fuarına nasıl gidilir 4

satılık arı ve paket arı
0 0 vote
Yazı Puanı
guest
0 Yorumlar
Inline Feedbacks
View all comments