Arıcılık Fuarına Nasıl Gidilir?

Arıcılık Fuarına Nasıl Gidilir?
15 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 5.015 kez okundu.

Arıcılık Fuarına Nasıl Gidilir?

İstanbul ilinde 2016 yılında yapılacak olan arıcılık fuarına nasıl gidilir size bu konuda yardımcı olmak istiyoruz. Tabi nasıl gidileceği hakkında bilgi vermeden önce Arıcılık Fuarı hakkında biraz bilgi vermek istiyoruz.

Her yıl istanbul feshanede yapılan arıcılık fuarı bu yıl Haliç Kongre Kültür Merkezinde yapılacaktır. Sanırım feshanede tadilat çalışmaları olduğundan dolayı bu yıl tam feshanenin karşı tarafında bulunan Haliç Kongre Merkezinde olacaktır.

Arıcılık fuarına katılacak olanlar genel olarak arıcılık malzemeleri imalatı ve satışını yapanlar ile arı ürünleri her çeşidinin sergilendiği ve ziyaretçilerin ücretsiz olarak geldikleri bir festival diyebiliriz. Yine arıcılık fuarı hakkında sorularınız olursa Yorumlar kısmından sorabilirsiniz.

Peki, arıcılık fuarına nasıl gidilir sorusuna gelecek olursak; kullanacağınız araca göre değişmektedir. Eğer metrobüsü kullanacaksanız Halıcı Oğlu durağından indikten sonra Haliç tarafından aşağıya doğru yürürseniz doğru direk arıcılık fuarına inebilirsiniz.

arıcılık fuarına nasıl gidilir 1 arıcılık fuarına nasıl gidilir 2 arıcılık fuarına nasıl gidilir 3 arıcılık fuarına nasıl gidilir 4

Bir önceki yazımız olan 2016 Arıcılıkta Kar Manzaraları başlıklı makalemizde 2016 yılı arıcılık kış manzaraları, arıcılıkta kar manzaraları ve arıcılıkta kış manzaraları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

kafkas ana arı Arıcılık Forumu
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git