2016 Harbiye Arıcılık Fuarı

1
paket arı

Son yıllarda arıcılık adına çok güzel gelişmeler olmaktadır. Biz arıcıları ve tüketiciler için ülkemizin farklı köşelerinden arıcılık fuarları düzenleniyor. Bunlardan bir tanesi olan 2016 harbiye arıcılık fuarı istanbul da yapılmaktadır. Türkiye arıcılar birliği başkanlığının katkıları ile yapılan bu fuar ile ilgili olarak birlik başkanını sözleri şu şekilde devam etmektedir;

Türkiye Arı Yetiştiricileri Merkez Birliği olarak, balımızın hak ettiği itibarını tekrar kazandırmak için ilkini 2013 yışında gerçekleştirdiğimiz Bal ve Arı Ürünleri Fuarı çok olumlu tepkiler almıştır. Bu da bize ne kadar doğru bir çalışmanın içerisinde olduğumuzu göstermekle birlikte üretici ile tüketici arasında bir güven köprüsü oluştuğunu göstermektedir.

Şifa olarak bilinen bu değerli besin maddesinin tüketicileri tarafından güven içerisinde sofralarında görmelerini sağlayacak çalışmayı 19-21 Şubat 2016 tarihleri arasında tekrarlıyoruz.

Hiçbir ticari beklenti içerisinde olmadan, üreticilerimizin zor doğa şartlarında bin bir zahmet ile ürettiği bala farklı bir kulvarda sahip çıkmak, üretici ile tüketici arasındaki yanlış bilgi aktarımı ve sahteciliğin önüne geçmek adına, 19-21 Şubat 2016 tarihleri arasında, İstanbul’da Harbiye Askeri Müze ve Kültür Sitesinde, “Üreticiden Tüketiciye, İstanbul Bal ve Arı Ürünleri Günleri” ni düzenliyoruz.

Bala olan güvenin tekrardan kazanılması, insanımızın güven içerisinde bal tüketmesinin sağlanması ve bu vesile ile birliklerimizin ürettikleri bölgesel balları yasal koşullarda tüketici ile buluşturulması, organizasyonumuzun çıkış amacıdır.

İstanbul Bal ve Arı Ürünleri Günleri ile;

• Türkiye’den ve dünyadan sektör firmaları ile bir çatı altında buluşmak
• İş bağlantıları yapmak
• Satın almacılar ile doğrudan görüşmeler yapabilmek
• Kurumsal itibarınıza ve müşteri üzerindeki imajınıza katkı sağlamak
• Yeni ürün ve hizmetlerinizi hedef kitlenize tanıtmak
• Mevcut tedarikçileriniz ile görüşmek ve yeni kontaklar ile irtibata girmek adına tüm bal üretici firmaları fuarımıza davet ediyoruz. Diyerek sözlerini bitirmektedir.

Arıcılar ve tüketiciler olarak bu tür fuarları kaçırmayalım ki ülke arıcılığı için daha fazla bir şey yapılmaya başlansın. Tabi ki bu tür fuarlar tamamen ticari bir kapsam ile değil Türkiye ve dünya arıcılığına ne katabiliriz bu misyonu takip ederek bir şeyler yapmak gerekir. 2016 harbiye arıcılık fuarı etkinliğinde görüşmek dileğiyle…

Harbiye arıcılık fuarı hakkında sorularınız olursa Yorumlar kısmında sormanız durumunda yardımcı olmaya çalışırız.

paket arı
Önceki İçerikArı Sütünün Faydaları
Sonraki İçerikPropolis Mantar ve Tümör’ü Engelliyor
Subscribe
Bildir

1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments