2017 Arıcılık Fuarı

2017 Arıcılık Fuarı
16 Kasım 2016 tarihinde eklendi, 32.750 kez okundu.

2017 Arıcılık Fuarı (Güncel Arıcılık Fuarları)

Her yıl ülkemizin farklı bölge ve illerinde arıcılık fuarları düzenlenmektedir. Bizler de bu fuarları bir araya getirerek sitemizden ziyaretçilerimize duyurmaktayız. 2017 Arıcılık Fuarı için tarihler belli olmuştur. Şunu belirtmekte fayda vardır ki, İstanbul ilinde bir kaç tane aynı yıl içinde arıcılık fuarı düzenleniyor. Bu fuarların neler olduğunu ve hangi kurum tarafından yerine getirildiğine dair resim ve videolar paylaşacağız. Bu sayfamızda 2017 yılı güncel arıcılık fuarları zaman zaman yayınlanacaktır.

Arıcılık fuarlarına herkes katılabilir ve girişler ücretsiz olmaktadır. Lakin, stand açmak istiyorsanız aşağıdaki isimlerini paylaştığımız ve resimlerde bulunan ilgili telefon numaralarını arayarak stand açma konusunda bilgi alarak arıcılık malzemelerinizi ve arı ürünlerinizi pazarlayabileceğiniz bir stand kiralayabilirsiniz. Şimdi 2017 yılı içinde yapılacak arıcılık fuarları yazalım.

1) ARMASAD Arıcılık Fuarı : 2017 yılının İstanbul’da yapılan ilk arıcılık fuarı olacaktır. 27-28-29 Ocak 2017 tarihlerinde yapılacaktır. Yer Haliç Kongre Merkezinde yapılacaktır. İlgili arıcılık fuarına ait resim ve videolarına bakabilirsiniz.

2) 2017 Yılı 45. Apimondia Dünya Arıcılık Kongresi: 29 Eylül – 4 Ekim 2017 tarihleri arasında, İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan 45. Uluslar arası Arıcılık Kongresi yapılacaktır.

Bu sayfamıza yapılacak olan yeni arıcılık fuarları etkinlikleri olacaktır takip ediniz. 2016 yılı için yapılmış ve yapılacak olan arıcılık fuarlarını görmek için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan Arıcılık Kursu başlıklı makalemizde arıcılık kursları ve arıcılık kursu hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

kafkas ana arı Arıcılık Forumu
2017 Arıcılık Fuarı Konusuna 3 Yorum Yapıldı
 1. Ömer Faruk ERDAL dedi ki:

  Acaba hep neden İstanbulda yapılıyor Bir seferde Ankara ve Malatyada yapılmıyor . Saygılar

 2. aziz dedi ki:

  Bende katılmak istiyorum acaba nasıl yardımcı olabilirsiniz adminim mozikyayla balı sitenin üyesiyim balımda güveniyorum her türlü analize açıktır yayla balıdır 2200 rakımda üretiyorum saf organiktir

  1. Admin dedi ki:

   aziz, burada bulunan yere yorum yazabilirsiniz. https://www.aricilik.com.tr/2017-yili-bal-fiyatlari/

Sayfa başına git