2016 Arıcılıkta Kar Manzaraları

2016 Arıcılıkta Kar Manzaraları
30 Mart 2016 tarihinde eklendi.

2016 Arıcılıkta Kar Manzaraları

Değerli ziyaretçilerimiz 2016 yılı arıcılıkta kar manzaraları olan resimleri bir araya getirdik. Resimlerin kaynağı sosyal paylaşım ve internet siteleridir. Eğer burada bulunan resimlerden size ait herhangi bir  resim var aşağıdaki Yorumlar kısmına yazarak resmin kaldırılmasını isteyebilirsiniz.

2016 yılı kış mevsiminin ortalarındayız daha kar yağacaktır. Sizlerde arılarınızı ona göre önlemini alınız. Arı kovanları kar yağdığı zaman üzerine ağaç düşebilecek ağaç altlarına koymayın. Kar yağdığı zaman arıların üzerindeki karı da almaya çalışmayın çünkü arılar kış salkımında olacağı için arıları rahatsız edip salkımdan düşmesine sebep olacaktır. İlkbahara girerken bu günlerde kış görüntülerimizi unutmayalım…

 

Bir önceki yazımız olan Propolis Mantar ve Tümör'ü Engelliyor başlıklı makalemizde propolis mantarı engelliyor ve propolis tümörü engelliyor hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

kafkas ana arı Arıcılık Dükkanı
2016 Arıcılıkta Kar Manzaraları Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Mehmet ileri dedi ki:

    Sitenizi beğenerek izliyorum faydalı konularda paylaşım yapıyorsunuz. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum, başarılarının devamını dilerim.

Sayfa başına git