Kış Gününde Bal Çaldılar

5
Kış Gününde Bal Çaldılar
ana arı siparişi
satılık arı ve paket arı

Aşağıda resimlerini görmüş olduğunuz olay, gerçekten bir arıcı dostu olan insanlar olarak biz çok üzmüştür. Çünkü Allah ve vicdanı olmayan insanlar bu kış gününde bal için kovanlarının kapaklarını açıp bal çalmaya çalışmışlar.

Arıcımızın şu şekilde sözleri konu hakkında; Şu kış günü kovanların kapaklarını açıp bal arayan adı şerefsizler sizlere diyecek bir şey bulamıyorum ‪Allahınızdan‬ bulasınız inşallah…

Kışı gününde bal bu şekilde arı kovanları açıp karın içine bırakan insanlara söylenecek söz bulamıyorum ve yorumları size bırakıyoruz… Arıcılık yapan bir insan asla böyle bir şey yapamaz. Olay sanırım arıcının bulunduğu il olan Konya ilinde gerçekleşmiştir.

paket arı
satılık arı ve paket arı
0 0 vote
Yazı Puanı
guest
5 Yorumlar
Inline Feedbacks
View all comments
habil

men aricilarimizi naxcivan ehlinden salamliyiram

habil

merhaba insanlikdan kenar insanlar yapar bunu

volkan balkan

tekirdağ ereğlide arılarım var benim arılarıda açıp petek çıkartmışlar arılar saldırınca petekleri fırlatıp kaçmışlar arı lar açık kalmış üstlerine kar yağmış allahtan ölmemişler . olayın olduğu yeri öğrenebilirmiyim

ARAS PEREKLİ

BUNLAR BAL İÇİN DEĞİL BİR veya birkaç ŞEREFSİZ BU ARKADAŞA HAİNLIK YAPMIŞTIR..BAL İÇİN BİR AÇAR İKİ AÇAR. AMA BU KADAR DA HAİNLİK OLUR MU ALLAH VERİR ELBET…B…LARINI.