Arı Hırsızları Tutuklandı

3
arı hırsızları tutuklandı

Arı kovanı hırsızlığı yap an iki kişi tutuklandı…

Keşke adalet hep böyle zamanında ve tıkır tıkır işlese de bunun gibi emek hırsızları cezası çeksin. Arı hırsızları artık her yere türemeye başladı ve bir olayda Fethiye ilçesinden geldi.

arı kovanı hırsızıYatağanlı arı yetiştiricisi Kadir Tilkioğlu’na ait 42 kovan, bu gece çalındı. İhbar üzerine çalışma başlatan polis, Muğla- Fethiye Karayolu Toparlar Mevkii’nde uygulama noktası oluşturdu. Yol kontrolünden kaçmaya çalışan 09 plakalı minibüsü durduran polis, araçta çalınan kovanları buldu. Araçtaki A.P. (34) ile S.P. (26) gözaltına alındı. İki zanlının dolandırıcılık ve hırsızlıktan sabıkaları olduğu öğrenildi. Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen zanlılar, tutuklandı.

arı hırsızları 4
Siz değerli arıcılar bu tür arı hırsızları için önlemlerini iyice alınız ve tedbiri elden bırakmayınız. Ticari anlamda bu işten para kazanıyorsanız teknolojiyi kullanmanızı öneririz. Teknoloji derken kamera sistemini arılığınıza kurun ve telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan anlık olarak arılığın takibini yapabilirsiniz. Bu tür arı hırsızları tutuklandı haberlerini daha çok görmemiz dileğiyle…

kafkas ana arı

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here