Haliç Arıcılık Fuarı

4
armasad arıcılık fuarı
paket arı

(İstanbul Haliç Kongre Merkezi) –  22-23-24 Şubat 2019

Güncel arıcılık fuarları için buraya bakınız… 

Armasad nedir o konu hakkında biraz bilgi verdikten sonra Armasad arıcılık fuarı ile ilgili gerekli bilgileri sizlere vermek istiyoruz. Ülkemizde yılın belirli dönem ve aylarında biz değerli arıcılar için bu tür arıcılık fuarlarının yapılması arı ve arıcılık adına çok güzel gelişmeler.

Armasad Nedir?

Arıcılık Malzemeleri ve Arı Ürünleri Sanayicileri Derneği kısa adıyla ARMASAD, 2015 yılında Arıcılık sektöründe bulunan imalatçıların bir araya gelerek kurmuş oldukları dernektir. ARMASAD’ın amacı;  Arıcılık sektöründe imalatçılar arasında birlik ve beraberliği sağlayarak, Türkiye genelinde Arıcılık faaliyetlerinin gelişmesine katkı sağlamaktır. ARMASAD Arıcılıkta yaşanan sıkıntıların ve taleplerin Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ile paylaşımında ve bürokratik ilişkilerin en üst seviyede sürdürülmesinde büyük rol oynamaktadır.

Arıcılık Fuarı Hakkında Detaylı Bilgiler Şu Şekilde;

Arıcılık malzemeleri ve Arı ürünleri sanayicileri derneği ARMASAD tarafından düzenlenen Türkiye’nin en kapsamlı Arıcılık Fuarı 27 – 29 Ocak 2017 düzenlenecek. İmalatçılar ve arıcıları bir araya getiren organizasyonda, boğaz turundan Eyüp Sultan ziyaretine, Haliç gezisinden, balık ekmeğe bir çok sürpriz sizleri bekliyor. İstanbul’un en güzide mekanlarından Haliç kongre merkezinde 1800 m2 kapalı 2000 m2 açık alanda düzenlenecek olan 1. Armasad fuarı 27-28-29 Ocakta kapılarını tüm arı sevdalılarına açarak beklemektedir.

Armasad arıcılık fuarı ile ilgili hazırlanmış olan videoyu izleyebilirsiniz ve fuar hakkında sorularınız olursa lütfen Yorumlar kısmından sorabilirsiniz. Arıcılık fuarına katılmak için…

ARMASAD Arıcılık Fuarı : 2017 yılının İstanbul’da yapılan ilk arıcılık fuarı olacaktır. 27-28-29 Ocak 2017 tarihlerinde yapılacaktır. Yer Haliç Kongre Merkezinde yapılacaktır. İlgili arıcılık fuarına ait resim ve videolarına bakabilirsiniz.

Yine Armasad derneğinin organisazyonunda yapılacak olan Ankara Arıcılık fuarı da 16-17-18 – 19 Kasım 2017 tarihinde düzenlenecektir. Ankara’nın en büyük mekanlarından Altınpark fuar merkezinde 3500 m2 alanda düzenlenecek olan 2. Armasad fuarı 16-17-18-19 Kasım da kapılarını tüm Arı sevdalılarına açıyor.

paket arı
Önceki İçerikApiterapi Nedir ve Nasıl Yapılır
Sonraki İçerikArı Gibi Tozlaşan, Mini Drone Üretildi
Subscribe
Bildir

4 Yorumlar
Inline Feedbacks
View all comments