Arıcılık Eğitimi Almak İstiyorum

3

SORU:
Arıcılık eğitimi almak istiyorum ve İstanbul/Çatalça tarafında arıcılık yapabilmek için arazim ve imkanlarım var bu işe ciddi yatırım yapmak istiyorum. Yardımcı olur musunuz?

Kimden: serdar avcı

CEVAP:
Merhabalar Serdar be, arıcılık yapmaya karar verdiğiniz için öncelik olarak tebrik ederiz. Telefon numarasını güvenlik amaçlı gizlenmiştir. Arazi ve bulunduğunuz yer müsaitsen hemen fazla arı kovanları ile başlamayın. 4-5 adet çevrenizde bulunan arılardan arı kovanı alarak başlayın. Sonrası gelecektir. Sorularınız olursa yine sorunuz.

3 YORUMLAR

  1. Merhabalar Serdar be, arıcılık yapmaya karar verdiğiniz için öncelik olarak tebrik ederiz. Telefon numarasını güvenlik amaçlı gizlenmiştir. Arazi ve bulunduğunuz yer müsaitsen hemen fazla arı kovanları ile başlamayın. 4-5 adet çevrenizde bulunan arılardan arı kovanı alarak başlayın. Sonrası gelecektir. Sorularınız olursa yine sorunuz.

  2. Ek olarak; Çatalca halk eğitim arıcılık kursu veriyor irtibata geçiniz. İstanbul da bu tür işlerler kapsamlı olarak eğitim veren Yalçın Sezer ile irtibata geçiniz.

Düşünce ve görüşünüz nedir?

Please enter your comment!
Please enter your name here