Ana Arı Gen Hakkında

0
ana arı gen tr şikayet
paket arı

Ana Arı Gen firması uzun yıllardır ana arı işi ile uğraşmaktadır. Ülkemizde ana arı firmalarının önde gelen kuruluşlarındandır. Mevsimsel olarak dolaşarak ana arı üretimi yapmaktadırlar. Erken ilkbahar aylarında Akdeniz ve Ege bölgelerinde faaliyet gösterirken yaz ortalarına doğru İç Anadolu bölgelerine doğru giderek arıcılık faaliyetlerine ve ana arı üretimine devam etmektedirler.

Yine bu şekilde ana arı üretimi yapan Ana arı gen ile ilgili konunuz varsa ise aşağıda bulunan yorumlar kısmından yazmanız durumunda ilgili firma yöneticileri ile hızlı bir şekilde irtibata geçilerek size dönüş yapılarak mağduriyetiniz giderilecektir. Buraya yorum yapmadan her iki tarafında mağdur olmaması için konunu iyi anlaşılmış olması ve iletişim kanalını iyi tutarak sorunu kendi aralarında çözmektir. Bütün iletişim kanallarına kullanmanıza rağmen bir sonuç bulamadıysanız aşağıdaki yorum kısmında lütfen yazınız.

Ana arının ve paket arıların canlı bir hayvan olduğu unutulmamalıdır. Çünkü yol durumu ve kargo durumu gibi faktörleri göz önünde bulundurulduğu zaman bazen zayiatlar çıkabilmektedir. Böyle durumların olması bazen her iki tarafından bilgisi olmaması durumunda yanlış anlaşılmalara sebebiyet vermektedir. Eğer kasıt ve bilinçli bir şey varsa ana arı gen tr şikayet yorumlarınızı yazarak sesinizi duyurabilirsiniz.

Bildiğimiz kadarıyla ilgili firma ana arı ve satılık arı telafi durumunda ilgili numaralarına whatsapp ile resim ve videolu olarak resim atmaları durumunda mağduriyeti acil olarak giderildiğini bilmekteyiz. Tabi bazen yoğunluk ve alınganlık kaynaklı şikayetlerin olması durumunda da buraya yorumunuzu yazarak ilgili ANA ARI GEN TR’ye kurumsal olarak ulaşılarak sorunuz çözülecektir.

Bu tarih itibari tarafımıza ulaşan ana arı gen tr hakkında şikayet olmamıştır.

paket arı
Sonraki İçerik2013 Feshane Arıcılık Festivali
Subscribe
Bildir

0 Yorumlar
Inline Feedbacks
View all comments