2016 Ankara Arıcılık ve Bal Fuarı

2016 Ankara Arıcılık ve Bal Fuarı
5 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 5.580 kez okundu.

2016 Ankara Arıcılık ve Bal Fuarı

FUAR İPTAL OLMUŞTUR. BİLGİ TARAFIMIZA YENİ ULAŞMIŞTIR. YENİ TARİHLER YENİDEN AÇIKLANACAKTIR. (19/05/2016)

Ülkemizde farklı illerde ve farklı zamanlarda arıcılık fuarları düzenlemektedir. Geçtiğimiz günlerde istanbul arıcılık fuarı yapıldı ve katılım payı çok yüksek olmuştu. İşte bunun gibi olan Ankara Arıcılık ve Bal Fuarı siz değerli ziyaretçilerini beklemektedir.

Ankara Arıcılık ve Bal Fuarında; Türkiye’den ve yurt dışından gelen arı ürünleri sergilenecektir. Bal, Bal mumu, propolis, polen, arı sütü, arı zehri, ana arı, arıcılık malzemeleri, arı ilaçları ve baldan üretilen ürünler fuar süresince sizlerle bir araya gelecektir.

Arı yetiştirici birlikleri ve bal üreticilerinin katılacağı fuarda; Türk Gıda Kodeksine ve TSE Bal Standardına uygun balların; bal ticaretiyle uğraşanlarla, tedarikçilerle, kamu ve özel sektör kuruluşlarıyla buluşması hedeflenmektedir. Balı çocuklara sevdirmek arı yetiştiriciliğini ve bal üretimini geliştirmek, piyasada bal üreticilerinin markalaşmasını sağlamak amaçları taşıyan fuar aynı zamanda festival tadında gerçekleştirilmeye çalışılacaktır.

2016 Ankara arıcılık ve bal fuarı tarihleri ise 19-20-21-22 tarihleri arasında Söğütözü Caddesi No:1/A, 06510 Çankaya, ANKARA / TURKEY adresinde bulunan Congresium ATO Ankara International Convention & Exhibition Centre isimli yerde yapılacaktır.2016 ankara arıcılık ve bal fuarıBalı çocuklara sevdirmek arı yetiştiriciliğini ve bal üretimini geliştirmek, piyasada bal üreticilerinin markalaşmasını sağlamak amaçları taşıyan fuar aynı zamanda festival tadında gerçekleştirilmeye çalışılacaktır.

Arı ve arıcılık için bu tür fuarlar biz değerli arıcılarımız için bulunmaz bir fırsat olmaktadır. Çünkü arıcılık üzerine en son gelişmiş arı malzemeleri ve arı ürünleri üzerine ne arıyorsanız diğer vatandaşlarımız içinde güzel bir imkan olmaktadır. Yine Ankara arıcılık ve bal fuarı hakkında sorularınız olursa YORUMLAR kısmında sormanız durumunda yardımcı olmaya çalışırız.

Bir önceki yazımız olan 2016 Arıcılıkta Kar Manzaraları başlıklı makalemizde 2016 yılı arıcılık kış manzaraları, arıcılıkta kar manzaraları ve arıcılıkta kış manzaraları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

kafkas ana arı Arıcılık Forumu
2016 Ankara Arıcılık ve Bal Fuarı Konusuna 5 Yorum Yapıldı
 1. rahmi dedi ki:

  Boludan ve çeşitli illerden gelen insanlar için fuarın iptal olduğunu yazsaydiniz inanın onca işin gücün arasında isimi birakip gitmezdim.ben gibi kaçinsan gidipte kapidan geri bos dönünce ne kadar büyük bir hayal kırıklığı yasadımızi inanın anlayamazsiniz.gerçekten üzücü bir durum.keşke iptal olduğunu yazsaydiniz en azından bu kadar insani madur etmezdiniz.

  1. Admin dedi ki:

   rahmi, fuar ile ilgili bilgiyi biz arıcılarımıza haberdar etmek için yayınladık ama fuar düzenleyen firma bize konu hakkında önceden bilgi vermediği için bu aksaklık oldu. Şimdilik fuar iptal olmuştur ve yeni tarihleri belli olduğu zaman sitemizde yayınlanır.

 2. ali tanrıkulu dedi ki:

  bu gün yani 19.05.2016 arıcılık fuarına katılmak amacıyla 400km lik bir ildn ailem ile birlrkte geldiğimde ato güvenlikten fuarın iptal olduğunu öğrendim ve şok oldum. organizasyonu düzenleyen …. fuarclığada telefonlardan ulaşamadı. böyle ciddiyetsizlik olmaz. benim durumumda onlarca insan vardı. bir dahada gelmem kardeşim bir sürü masraf ve zaman kaybı herkesin işi var gücü var. ayrıca fuar organizatörü şirket hakkında ilgili mercilere şikayette bulunacagım. yapamayacagınız fuara insanları çağırmayın bu iş oyuncak değil…

  1. Admin dedi ki:

   ali tanrıkulu, bizler sadece duyurusunu yaptık, ilgili firma dün bize bilgi verdi fuarın iptal olduğunu. Bizlerde sizler adına gerçekten üzüldük.

 3. Alibaba.com dedi ki:

  Fuar iptal demek. Çok kötü . Bende alibaba.com’da e-ticaret teşviği alarak satın alınabilecek 350 milyon üyesi , günde 7 milyon ziyaretçisi olan online bir fuarda arama motorlarında üst sıralarda görüntülenme , alıcıların iletişim bilgilerine erişim gibi olanaklar sağlayan gold supplier hesapları tanıtacaktım.

Sayfa başına git