2016 Ankara Arıcılık ve Bal Fuarı

5
ankara arıcılık ve bal fuarı
paket arı

Ülkemizde farklı illerde ve farklı zamanlarda arıcılık fuarları düzenlemektedir. Geçtiğimiz günlerde istanbul arıcılık fuarı yapıldı ve katılım payı çok yüksek olmuştu. İşte bunun gibi olan Ankara Arıcılık ve Bal Fuarı siz değerli ziyaretçilerini beklemektedir.

Ankara Arıcılık ve Bal Fuarında; Türkiye’den ve yurt dışından gelen arı ürünleri sergilenecektir. Bal, Bal mumu, propolis, polen, arı sütü, arı zehri, ana arı, arıcılık malzemeleri, arı ilaçları ve baldan üretilen ürünler fuar süresince sizlerle bir araya gelecektir.

Arı yetiştirici birlikleri ve bal üreticilerinin katılacağı fuarda; Türk Gıda Kodeksine ve TSE Bal Standardına uygun balların; bal ticaretiyle uğraşanlarla, tedarikçilerle, kamu ve özel sektör kuruluşlarıyla buluşması hedeflenmektedir. Balı çocuklara sevdirmek arı yetiştiriciliğini ve bal üretimini geliştirmek, piyasada bal üreticilerinin markalaşmasını sağlamak amaçları taşıyan fuar aynı zamanda festival tadında gerçekleştirilmeye çalışılacaktır.

2016 Ankara arıcılık ve bal fuarı tarihleri ise 19-20-21-22 tarihleri arasında Söğütözü Caddesi No:1/A, 06510 Çankaya, ANKARA / TURKEY adresinde bulunan Congresium ATO Ankara International Convention & Exhibition Centre isimli yerde yapılacaktır.2016 ankara arıcılık ve bal fuarıBalı çocuklara sevdirmek arı yetiştiriciliğini ve bal üretimini geliştirmek, piyasada bal üreticilerinin markalaşmasını sağlamak amaçları taşıyan fuar aynı zamanda festival tadında gerçekleştirilmeye çalışılacaktır.

Arı ve arıcılık için bu tür fuarlar biz değerli arıcılarımız için bulunmaz bir fırsat olmaktadır. Çünkü arıcılık üzerine en son gelişmiş arı malzemeleri ve arı ürünleri üzerine ne arıyorsanız diğer vatandaşlarımız içinde güzel bir imkan olmaktadır. Yine Ankara arıcılık ve bal fuarı hakkında sorularınız olursa YORUMLAR kısmında sormanız durumunda yardımcı olmaya çalışırız.

paket arı
Önceki İçerik2016 Arıcılık Fuarından Görüntüler
Sonraki İçerikAyı Sigortası
Subscribe
Bildir

5 Yorumlar
Inline Feedbacks
View all comments