2016 Ankara Arıcılık ve Bal Fuarı

5
ankara arıcılık ve bal fuarı
ana arı siparişi
satılık arı ve paket arı

Ülkemizde farklı illerde ve farklı zamanlarda arıcılık fuarları düzenlemektedir. Geçtiğimiz günlerde istanbul arıcılık fuarı yapıldı ve katılım payı çok yüksek olmuştu. İşte bunun gibi olan Ankara Arıcılık ve Bal Fuarı siz değerli ziyaretçilerini beklemektedir.

Ankara Arıcılık ve Bal Fuarında; Türkiye’den ve yurt dışından gelen arı ürünleri sergilenecektir. Bal, Bal mumu, propolis, polen, arı sütü, arı zehri, ana arı, arıcılık malzemeleri, arı ilaçları ve baldan üretilen ürünler fuar süresince sizlerle bir araya gelecektir.

Arı yetiştirici birlikleri ve bal üreticilerinin katılacağı fuarda; Türk Gıda Kodeksine ve TSE Bal Standardına uygun balların; bal ticaretiyle uğraşanlarla, tedarikçilerle, kamu ve özel sektör kuruluşlarıyla buluşması hedeflenmektedir. Balı çocuklara sevdirmek arı yetiştiriciliğini ve bal üretimini geliştirmek, piyasada bal üreticilerinin markalaşmasını sağlamak amaçları taşıyan fuar aynı zamanda festival tadında gerçekleştirilmeye çalışılacaktır.

paket arı

2016 Ankara arıcılık ve bal fuarı tarihleri ise 19-20-21-22 tarihleri arasında Söğütözü Caddesi No:1/A, 06510 Çankaya, ANKARA / TURKEY adresinde bulunan Congresium ATO Ankara International Convention & Exhibition Centre isimli yerde yapılacaktır.2016 ankara arıcılık ve bal fuarıBalı çocuklara sevdirmek arı yetiştiriciliğini ve bal üretimini geliştirmek, piyasada bal üreticilerinin markalaşmasını sağlamak amaçları taşıyan fuar aynı zamanda festival tadında gerçekleştirilmeye çalışılacaktır.

Arı ve arıcılık için bu tür fuarlar biz değerli arıcılarımız için bulunmaz bir fırsat olmaktadır. Çünkü arıcılık üzerine en son gelişmiş arı malzemeleri ve arı ürünleri üzerine ne arıyorsanız diğer vatandaşlarımız içinde güzel bir imkan olmaktadır. Yine Ankara arıcılık ve bal fuarı hakkında sorularınız olursa YORUMLAR kısmında sormanız durumunda yardımcı olmaya çalışırız.

satılık arı ve paket arı
guest
5 Yorumlar
Inline Feedbacks
View all comments
Alibaba.com

Fuar iptal demek. Çok kötü . Bende alibaba.com’da e-ticaret teşviği alarak satın alınabilecek 350 milyon üyesi , günde 7 milyon ziyaretçisi olan online bir fuarda arama motorlarında üst sıralarda görüntülenme , alıcıların iletişim bilgilerine erişim gibi olanaklar sağlayan gold supplier hesapları tanıtacaktım.

ali tanrıkulu

bu gün yani 19.05.2016 arıcılık fuarına katılmak amacıyla 400km lik bir ildn ailem ile birlrkte geldiğimde ato güvenlikten fuarın iptal olduğunu öğrendim ve şok oldum. organizasyonu düzenleyen …. fuarclığada telefonlardan ulaşamadı. böyle ciddiyetsizlik olmaz. benim durumumda onlarca insan vardı. bir dahada gelmem kardeşim bir sürü masraf ve zaman kaybı herkesin işi var gücü var. ayrıca fuar organizatörü şirket hakkında ilgili mercilere şikayette bulunacagım. yapamayacagınız fuara insanları çağırmayın bu iş oyuncak değil…

rahmi

Boludan ve çeşitli illerden gelen insanlar için fuarın iptal olduğunu yazsaydiniz inanın onca işin gücün arasında isimi birakip gitmezdim.ben gibi kaçinsan gidipte kapidan geri bos dönünce ne kadar büyük bir hayal kırıklığı yasadımızi inanın anlayamazsiniz.gerçekten üzücü bir durum.keşke iptal olduğunu yazsaydiniz en azından bu kadar insani madur etmezdiniz.