2015 Yılı Arıcılık Desteklemeleri

39
paket arı

Sayın arıcılarımız, her yıl olduğu gibi bu yıl da arıcılarımız için arıcılık desteklemeleri başlamıştır. Yeni bir işe başlamak mı istiyorsunuz yada yapmış olduğunuz için ikinci bir iş katmak istiyorsanız mutlaka Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu vermiş olduğu desteklemeleri kaçırmayın derim.

Bilindiği üzere 2015 yılı arıcılık desteklemelerinde her ili bulunmuyor malesef bunun sebebi, bazı illere kalkınma da öncelik tanımış veya o ilin arıcılık yönünden daha ağır bastığı için destekleme kapsamına alınmıştır. Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) 13. Çağrı Dönemi: 12 Ocak 2015 ve 10 Şubat 2015 tarihleri döneminde açılmıştır.

TKDK’nin Arıcılık Desteklemeleri Kapsamına Aldığı İller Şunlardır:

Afyonkarahisar, Ağrı, Aksaray, Amasya, Ankara, Ardahan, Aydın, Balıkesir, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Giresun, Hatay, Isparta, Kahramanmaraş, Karaman, Kars, Kastamonu, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muş, Nevşehir, Ordu, Samsun, Sivas, Şanlıurfa, Tokat, Trabzon, Uşak, Van ve Yozgat’tır.

Daha fazla bilgi almak için Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) sitesini ziyaret edebilirsiniz; https://www.tkdk.gov.tr/

Konu ile ilgili soru sormak ve görüşlerinizi paylaşmak için aşağıdaki yorum kısımdan bizlere yazabilirsiniz.

paket arı
Önceki İçerik2014 Yılının En Son Sahte Bal Markası
Sonraki İçerikTır İle Arıcılık
Subscribe
Bildir

39 Yorumlar
Inline Feedbacks
View all comments