Isırgan Otu İle Varrao Mücadelesi

0
ana arı siparişi
satılık arı ve paket arı

Sizler için ısırgan otu ile varrao mücadelesi yaptık ve sonuçlarını hep birlikte video haline getirerek aşağıdaki sizler için paylaştık. Video izlemeye geçmeden önce ısırgan otu hakkında biraz bilgi vermekte fayda görüyoruz. Yine sizlerde bu konu hakkında görüş ve önerileriniz olursa yorumlar kısmından paylaşmayı esirgemeyin.

Yapılan bilimsel bir araştırmaya göre ısırgan otunun arılar üzerinde multivitamin etkisi yaptığı ve enerjilerine enerji kattığı yazmaktadır. Isırgan otu organik tarımdan tutunda, büyük ve küçük baş hayvanlara yem olarak bile kullanılıyor. Araştırmalar da ayrıca kekik, soğan, sarımsak, ekinezya ile de testler yapılmış fakat en iyi sonucu ısırgan otu verdiği bilinmektedir.

Isırgan otu ile ilgili kaynatılarak şurupta yapılmaktadır ve bundan dolayı da yeni koloninin ilk işi ana arının yumurtlayacağı petekleri yapmak olduğu için bu şurup koloni nüfusunun daha hızlı artmasını sağlayacağına dair görüşler bulunmaktadır. Sizler için bu tarz videoları zaman zaman yayınlamaktayız. İyi seyirler

paket arı

satılık arı ve paket arı
guest
0 Yorumlar
Inline Feedbacks
View all comments