Arıcılık Malzemeleri

2
paket arı

1942 yılında başladığımız arıcılık sektöründe 70.yılımıza yaklaşmanın verdiği gurur ve onurla çalışmamıza devam etmekteyiz. Arıcılık sektöründe Arıcılık Malzemeleri satışı yanında Bal, Karakovan Balı, Arı Sütü, Petek üretimi gibi faaliyetlerimiz arasında yer almaktadır.

Arıcılık Malzemeleri Dükkanı Nerede?

Arı malzemeleri üzerine olan dükkan İstanbul ili Ümraniye ilçesi ve Dudulluda bulunmaktadır. 400’ün üzerinde ürün çeşidi ile siz değerli arıcılarımıza hizmet vermektedir.

Avrasya Arıcılık malzemeleri dükkanının konumunu almak için aşağıdaki bağlantıya tıklayın.
WhatsApp’tan konum almak için tıklayın… 

Uzun yılların birikimi ve tecrübesini siz değerli müşterilerimizle paylaşmakta ve Arıcılığa yeni başlamayı düşünenlere de her türlü bilgi ve desteği sağlamaktayız. Firmamızda A’dan Z’ye tüm arıcılık ekipmanları bulunabilir ve bu ürünlere çok uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Sitemizin kuruluş amacı yöremizdeki ve ülkemizdeki arıcılık konusunda çalışmak  isteyen büyük/orta ve küçük ölçekli işletme ve şahıslara arılı kovan boş kovan ve arıcılık malzemeleri tedarik etmektir. Yılın 12 ayı Arı ve arıcılık ürünleri satışımız vardır.

Ülkenin bir çok köşesinden olan sizlere kaliteli ve ucuz olarak arıcılık malzemelerini ulaştırmayı amaçlıyoruz. Arıcılık alanında faaliyet gösteren ve arıcılık malzemeleri üreten firmaların ürünlerini size hızlı ve kolay bir şekilde ulaştırmayı amaçlamaktadır.

paket arı
Önceki İçerikArı Poleni
Sonraki İçerikArıcılık Takvimi
Subscribe
Bildir

2 Yorumlar
Inline Feedbacks
View all comments