Arıcılık Malzemeleri

2

Arıcılık Malzemeleri1942 yılında başladığımız arıcılık sektöründe 70.yılımıza yaklaşmanın verdiği gurur ve onurla çalışmamıza devam etmekteyiz.

Arıcılık sektöründe Arıcılık Malzemeleri satışı yanında Bal, Karakovan Balı, Arı Sütü, Petek üretimi gibi faaliyetlerimiz arasında yer almaktadır.

Uzun yılların birikimi ve tecrübesini siz değerli müşterilerimizle paylaşmakta ve Arıcılığa yeni başlamayı düşünenlere de her türlü bilgi ve desteği sağlamaktayız. Firmamızda A’dan Z’ye tüm arıcılık ekipmanları bulunabilir ve bu ürünlere çok uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Sitemizin kuruluş amacı yöremizdeki ve ülkemizdeki arıcılık konusunda çalışmak  isteyen büyük/orta ve küçük ölçekli işletme ve şahıslara arılı kovan boş kovan ve arıcılık malzemeleri tedarik etmektir. Yılın 12 ayı Arı ve arıcılık ürünleri satışımız vardır.

Ülkenin bir çok köşesinden olan sizlere kaliteli ve ucuz olarak arıcılık malzemelerini ulaştırmayı amaçlıyoruz. Arıcılık alanında faaliyet gösteren ve arıcılık malzemeleri üreten firmaların ürünlerini size hızlı ve kolay bir şekilde ulaştırmayı amaçlamaktadır.

 

2 Yorumlar

Yorumunuz veya görüşünüz nedir?

Yazı hakkında yorumunuz nedir?
İsminiz Nedir