Satılık Arı

85
satılık arı
paket arı

İlk önce eğer arı satmak istiyorsanız aşağıda bulunan “Yorumlar” kısmından satılık arı ilanı olarak yazabilirsiniz. Nasıl ilanınızı yazacağınıza uygun olarak bir örneği biz aşağıda paylaşacağız sizlerde ona göre ilanlarınızı yazabilirsiniz. Amacımız, arıcılık yapan arıcılarımızın çevresinde arı ihtiyacı olan insanlara ulaştırmaya çalışmaktır.

Arı satışı yapmak istiyorsanız bu şekilde aşağıdaki formatta yazabilirsiniz;

Telefon Numarası: (kullandığınız cep telefonu)
Satacağınız Kovan Sayısı: (kaç adet satmak istiyorsanız onu yazın)
Eklemek İstediğiniz Yorumunuz: Arılar hakkında ve özellikleri ile ilgili bilgiler verebilirsiniz. Fiyat bilgisini telefon ile veriniz. Çünkü yorumunuz burada sürekli kaldığı için zamanla fiyatlar değiştiğinden dolayı kafa karışıklığına neden olabilir)

Arıcılık işi ile uğraşmak istiyorsanız öncelik olarak bir arı kolonisine ihtiyacınız vardır. Bunu elde etmek için çevrenizden veya güvenilir internet sitelerinden alabilirsiniz. Arıyı temin etmeden önce arıları koyacağınız bir yeri de ayarlamanız gerekir. Hiç bu işi bilmiyorsanız işi bilen birisi ile hareket etmeniz size büyük yardımı olacaktır.

ARICILIK COM TR olarak kefil olduğumuz ANA ARI GEN sitesindeki paket arı yani arı satışı ilanı hakkında bilgi vermek istiyoruz. İlgili internet sitesi tamamen güvenli olup, güven konusunda aklınızda en ufak bir soru işareti olmasın. Bahsetmiş olduğumuz internet sitesi uzun yıllardır ana arı ve arı satışı ile uğraşmaktadır.

Arı Fiyatları (Fiyatların Dışında Başka Bir Ödeme Alınmaz):

Satışı yapılan arılar, 6 çerçeveli, 7 çerçeveli, 8 çerçeveli ve 9 çerçeveli olmak üzere 4 çeşit olarak gönderilmektedir. Arılar çerçeveleri ile birlikte koyu plastik kutularına konularak Türkiye’nin bir çok il ve ilçesine teslimat yapılmaktadır. Plastik kutuları ile aldığınız arıları kendi araçlarınıza koyarak arılığınıza götürüp boş kovanlarınıza aktarabilirsiniz. Ana arısı ise hangi yıl arı satın aldıysanız bir önceki yılın ana arısı olmaktadır. Çünkü aynı yıl satışı yapılan ana arı yetişmediği için bir önceki yılın yeni ana arısı oluyor. Çerçeve ölçüleri standart olmakta olup, 48*23 cm ölçülerindedir.

6 Çerçeveli Plastik Kutulu Arı: 6 çerçeveli arıda yaklaşık olarak ortalama 4-5 çerçevesi açık ve kapalı yavru olup, 1 çerçevesi arılı olmaktadır. Yine gerekli bal olup, çerçeveleri üzerinde baskın arı vardır. FİYAT: ilgili siteye bakabilirsiniz.

7 Çerçeveli Plastik Kutulu Arı: 7 çerçeveli arıda yaklaşık olarak ortalama 5-6 çerçevesi açık ve kapalı yavru olup, 1 çerçevesi arılı olmaktadır. Yine gerekli bal olup, çerçeveleri üzerinde baskın arı vardır. FİYAT: ilgili siteye bakabilirsiniz.

8 Çerçeveli Plastik Kutulu Arı: 8 çerçeveli arıda yaklaşık olarak ortalama 6-7 çerçevesi açık ve kapalı yavru olup, 1 çerçevesi arılı olmaktadır. Yine gerekli bal olup, çerçeveleri üzerinde baskın arı vardır. FİYAT:ilgili siteye bakabilirsiniz.

9 Çerçeveli Plastik Kutulu Arı: 9 çerçeveli arıda yaklaşık olarak ortalama 7-8 çerçevesi açık ve kapalı yavru olup, 1 çerçevesi arılı olmaktadır. Yine gerekli bal olup, çerçeveleri üzerinde baskın arı vardır. FİYAT:ilgili siteye bakabilirsiniz.

Yukarıda belirtildiği üzere 4 çeşit arı satışı bulunmaktadır. Siz bütçenize ve durumunuza göre uygun olan paketi seçerek sipariş verebilirsiniz. Sipariş vermek için ilgili site ile irtibata geçiniz. Güven konusunda ve arılar konusunda aklınızda herhangi bir kuşku kesinlikle olmasın. Ziyaretçilerimiz tarafından arı satmak isteyenler olursa aşağıda bulunan Yorumlar kısmından ilanlarınızı yukarıda belirtilen formada uygun olarak yazabilirsiniz.

ARI SİPARİŞ VERMEK İÇİN TIKLAYIN…

ANA ARI SİPARİŞ VERMEK İÇİN TIKLAYIN…

paket arı
Önceki İçerikDünyanın En Pahalı Sütü 6 Bin Lira
Sonraki İçerikİstanbul Arıcılık Fuarı
Subscribe
Bildir

85 Yorumlar
Inline Feedbacks
View all comments