Arıcılık Fuarı

2
arıcılık fuarı 4
paket arı

aricilik fuari 1Her yıl yapılmakta olan arıcılık fuarları hakkında bilgi vermekteyiz ve burada yayınlayacağımız yazılar zaman zaman güncellenecektir. Arıcılık fuarı nedir ve bu tarz fuarlar biz arıcılara neler kazandırır bunların üzerine konuşma yapacağız. Arıcılık adına yeni gelişmelerin olduğu ve bu gelişmelere bağlı olarak ürünlerin sergilendiği aynı zamanda konferans vb. söyleşilerin olduğu bir organizasyondur. Ülkemizde 2013 yılında bu yana yapılmakta olup, her yılda farklı illerimizde birden fazla noktada arıcılık fuarı devam etmektedir. Arıcılık fuarı nedir sorusuna cevap bulduktan sonra diğer konulara değinebiliriz.

Arıcılık fuarı katılmak ücretli mi?
Ücretsizdir. Fuara ziyaretçi olarak katılacaksanız ücretsizdir. Eğer stant açmak ve katılımcı olarak katılmak istiyorsanız ücretlidir. Stant tutmak ve bilgi almak için aşağıdaki yorumlar kısmından, katılımcı olarak katılmak istiyorum yazdıktan sonra irtibat bilgilerinizi bırakmanız durumunda size dönüş yapılır.
arıcılık fuarı 3Arıcılık fuarı ne zaman olur?
Ülkemizde arıcılığın aktif olmadığı Ekim-Ocak-Şubat-Mart aylarında olmaktadır. Bu ayların hangi günlerinde olacağı güncel yılına göre aşağıya yazacağız zaman zaman sitemizi ziyaret ederek takip edebilirsiniz. Yıl içerisinde İstanbul ilinde 2 defa, Ankara ilinde ise 1 defa fuar düzenlenmektedir.

avrasya arıcılık fuarıAvrasya Arıcılık Fuarı (2022):
Tarih: 4-5-6 Şubat Ocak 2022 tarihinde olacaktır.
Yer: Avrasya Gösteri ve Sana Merkezi
Yenikapı Miting Alanı
WhatsApp’dan Konum İstemek için:
Buraya tıklayarak isteyebilirsiniz.

haliç arıcılık fuarıHaliç Arıcılık Fuarı (2022):
Tarih: 4-5-6 Mart 2022 tarihinde olacaktır.
Yer: Haliç Kongre Merkezi – Kağıthane/İstanbul
WhatsApp’dan Konum İstemek için:
Buraya tıklayarak isteyebilirsiniz.

Ankara Arıcılık Fuarı (2022):
Belli Değildir. Açıklanınca yayınlanacaktır.arıcılık fuarıArıcılık Fuarı Nerede Olacak?
Ülkemizde tamamen arıcılık sektörü ile ilgili olan ve farklı sektör kategorisinde olmayan fuar İstanbul ve Ankara ilinde olmaktadır. Farklı illerde ufak çaplı arıcılık fuarı oluyor ama bu fuarların yanında tarım alanı ile ilgili stantlarda olmaktadır. Örneğin, İzmir Tarım Fuarı var bu fuar alanında bir kaç tane arıcılık ile ilgili stant bulunuyor ama tamamen arıcılık fuarı adı altında yapılan fuarlar İstanbul ve Ankara ilinde yapılanlardır. Bu illerde yapılan fuar tarihleri belli olduğu zaman yukarıdaki arıcılık fuarı ne zaman başlığı altında yayınlamış oluyoruz.

Ankara ilinde olan Arıcılık fuarı;
Anfa Altınpark Expo Center Altındağ/Ankara

İstanbul ilinde olan Avrasya fuarı;
Avrasya Gösteri Merkezi – Yenikapı/İstanbul

İstanbul ilinde olan Haliç fuarı;
Haliç Kongre Merkezi – Kağıthane/İstanbul

Arıcılık Fuarına Nasıl Gidilir?
Özel aracınız ile gidiyorsanız, yukarıda bulunan WhatsApp konumuna tıklayarak gelebilirsiniz.

Otobüs, metrobüs ve metro ile gidecekseniz; otobüs ve metrobüsün, metro ile kesiştiği her durakta inip, yenikapı metrosuyla kolay bir şekilde gelebilirsiniz. Yenikapı metrosundan çıkınca fuar alanını göreceksiniz. Taksi ile gidiyorsanız yine konum isteyebilir yada Yenikapı Avrasya Gösteri Merkezi derseniz her taksi size getirecektir.

Arıcılık fuarında Neler Oluyor?
Arı ve arıcılık ile aklınıza gelebilecek her şey var. Arıcılık malzemeleri, arı ürünleri, canlı arı satışı (paket arı), ana arı (kraliçe arı), konferanslar ve bilgilendirici eğitim videoları, bal yarışmaları, arıcılık sektöründe yapılan yeniliklere yönelik verilen ödüller gibi farklı alanlardan çalışmalar bulunmaktadır.
arıcılık fuarı 2Arıcılık fuarı hakkında farklı soruların veya görüşleriniz olursa yorumlar kısmında her zaman yazabilirsiniz. Eski fuarlar hakkında bilgi edinmek için arıcılık fuarları yazısına bakabilirsiniz.

paket arı
Önceki İçerikArılı Kovan Desteği Belli Oldu
Sonraki İçerikArılı Kovan Desteklemesi Nasıl Yapılır
Subscribe
Bildir

2 Yorumlar
Inline Feedbacks
View all comments