2020 Yılı Arıcılık Fuarları

3
2020 yılı arıcılık fuarları
ana arı siparişi
satılık arı ve paket arı

Ülkemizde arıcılığın gelişimini sağlamak ve yeni gelişmelerden haberdar olmak için yapılan fuarlardır. Bu şekilde arıcılık fuarları genel olarak büyük illerimiz olan İstanbul ve Ankara gibi illerde olmaktadır. 2020 yılı içinde yapılacak olan arıcılık fuarları hakkında aşağıya güncel olarak ne zaman ve hangi tarihlerde olacağına dair bilgiler vereceğiz.

Arıcılık ile uğraşıyorsanız ve arı ürünleri tüketiyorsanız mutlaka bu fuarları gelip görmenizi tavsiye ederiz. Çünkü, bu tarz fuarlar ülkenin ekonomik düzeyini gelişmesine fayda sağlayarak aynı zaman diğer ülkelerde olan arıcılık tekniklerini buralara getirilerek arıcılığın gelişimine katkı sağlanmaktadır. Türkiye var olan kaynaklara bakıldığı zaman dünya çapında arıcılık alanında yeterli düzeyde değildir. Daha doğru ve doğru teknik ve yöntemler ile arıcılık yaparsak hem ülkenin ihracatına bir katkısı olur hemde ülke insanı bal tüketimini artırmış oluruz. Bir çok kişi bal tüketimi konusunda bilgisi olmayıp ve bal hakkında fikri yoktur. Bu fuarları gelip görerek hem tükettiğiniz balı daha iyi tanır hemde ülke arıcılığı tanıyabilirsiniz. Sizlerinde eklemek istediklerini aşağıdaki yorumlar kısmına ekleyebilirsiniz.

2020 Yılında Yapılması Planlanan Arıcılık Fuarları;

İstanbul Arıcılık ve Arı Ürünleri Festivali : Belli olmuştur.
Yer: Avrasya Gösteri Merkezi – Yenikapı/İstanbul
Tarih: 24-25-26 Ocak 2020
Konum: Buraya tıklayarak alabilirsiniz

İstanbul Armasad Arıcılık Fuarı : Tarih belli değildir.
Yer: İstanbul Haliç Kongre Merkezi – Kağıthane/İstanbul
Tarih: Şubat ayının son haftası gibi yapılacaktır.
Konum: Açıklanınca konum butonu eklenecektir.

Ankara Arıcılık Fuarı : Tarih belli değildir.
Yer: Anfa Altınpark Expo Center – Aydınlıkevler/Ankara
Tarih: Şubat ayının son haftası gibi yapılacaktır.
Konum: Açıklanınca konum butonu eklenecektir.

Harbiye Arıcılık Fuarı : Tarih belli değildir.
Yer: İstanbul Harbiye Fuar Alanı – Şişli/İstanbul
Tarih: Ekim ve Kasım aylarında yapılıyor.
Konum: Açıklanınca konum butonu eklenecektir.

Uluslararası Muğla Arıcılık ve Çam Balı Kongresi : Tarih belli değildir.
Yer: Muğla-Merkez
Tarih: Eylül ve Ekim aylarında yapılıyor.
Konum: Açıklanınca konum butonu eklenecektir.

Ülkemizde bilinen ve arıcıların yoğun olarak ilgi gösterdiği fuarlar yukarıda belirttiğimiz şekildedir. Yine 2020 yılı arıcılık fuarları olarak yeni fuar alanları eklenmesi durumunda bu yazımız her zaman güncellenecektir. Arı ürünlerine ilginiz varsa ve arıcılık ile uğraşıyorsanız bu tarz yapılan arıcılık fuarlarına katılmanızı şiddetle öneriyoruz.

Arıcılık fuarları hakkında sizlerinde eklemek istediğiniz yorum ve değerlendirmeler olursa aşağıdaki yorumlar kısmından her zaman ekleyebilirsiniz.

Sponsor Firma: AVRASYA ARICILIK ve ANA ARI GEN firması ilgili fuarlarda standını açmaktadır. Alışveriş yapmak isteyenler ilgili fuarlarda standlarını ziyaret edebilir.

satılık arı ve paket arı

3 Yorumlar

  1. Arkadaşlar hayırlı günler herkese, Sivas’ta elinde ham propolis olan varsa alınacaktır lütfen 05346835271 numaraya ulaşınız (Lütfen boş yapacaklar aramasın).

    • Şuanda ve önümüzdeki günler için büyük illerde planlanmaktadır. Zamanla talep olması durumunda ona göre planlama yapılacaktır.

Yorumunuz veya görüşünüz nedir?

Yazı hakkında yorumunuz nedir?
İsminiz Nedir