Camdan Arı Kovanı Nasıl Yapılır

0
ana arı siparişi
satılık arı ve paket arı

Arıcılık işi hobi ve merak işidir. Aynı zamanda arıların dünyasına kapıldığınız zaman sizin farklı projeler yapmaya sevk edebilir. Bizlerde arıların çalışmasını izlemek ve takip edebilmek için camdan arı kovanı nasıl yapılır sorusuna cevap bulmaya çalıştık ve camdan arı kovanı yaptık. Kovanın yapım çalışmaları ve sonrasındaki arıların aktarılması ile ilgili resim ve videoları paylaşacağız.

Buradaki amacımız arıların gelişimi izlemek ve takip ederek nasıl bal yapacaklarını görmektir. Aynı zamanda arıları normal çerçeve ile camdan yaptığımız kovana aktardık ve sonunda ise arıların kovanın altına doğru doğal olarak bal yapmasını sağlayacağız. Umarım bal sezonu sonunda bu konuda başarılı oluruz. Zaman zaman gelişim videolarını sitemizde de paylaşıp siz değerli ziyaretçilerimizin hizmetine sunacağız. Yine videoya ekleyeceğiniz yorum ve önerileri aşağıdaki yorumlar kısmından lütfen iletiniz.

Camdan Arı Kovanı ile ilgili resimler;

paket arı

Camdan Arı Kovanı Video 1

Kovanın gelişimi ile ilgili çalışmalar devam edecektir. Yapmış olduğumuz çalışma hakkında görüş ve önerilerinizi bekliyoruz.

satılık arı ve paket arı
0 0 vote
Yazı Puanı
guest
0 Yorumlar
Inline Feedbacks
View all comments