Camdan Arı Kovanı Nasıl Yapılır

0
paket arı

Arıcılık işi hobi ve merak işidir. Aynı zamanda arıların dünyasına kapıldığınız zaman sizin farklı projeler yapmaya sevk edebilir. Bizlerde arıların çalışmasını izlemek ve takip edebilmek için camdan arı kovanı nasıl yapılır sorusuna cevap bulmaya çalıştık ve camdan arı kovanı yaptık. Kovanın yapım çalışmaları ve sonrasındaki arıların aktarılması ile ilgili resim ve videoları paylaşacağız.

Buradaki amacımız arıların gelişimi izlemek ve takip ederek nasıl bal yapacaklarını görmektir. Aynı zamanda arıları normal çerçeve ile camdan yaptığımız kovana aktardık ve sonunda ise arıların kovanın altına doğru doğal olarak bal yapmasını sağlayacağız. Umarım bal sezonu sonunda bu konuda başarılı oluruz. Zaman zaman gelişim videolarını sitemizde de paylaşıp siz değerli ziyaretçilerimizin hizmetine sunacağız. Yine videoya ekleyeceğiniz yorum ve önerileri aşağıdaki yorumlar kısmından lütfen iletiniz.

Camdan Arı Kovanı ile ilgili resimler;

Camdan Arı Kovanı Video 1

Kovanın gelişimi ile ilgili çalışmalar devam edecektir. Yapmış olduğumuz çalışma hakkında görüş ve önerilerinizi bekliyoruz.

paket arı
Önceki İçerik2018 Arılı Kovan Desteklemesi
Sonraki İçerik2018 Yılı Bal Fiyatları
Subscribe
Bildir

0 Yorumlar
Inline Feedbacks
View all comments