Arı Satmak İstiyorum

9
paket arı

Satılık arı ilanlarınızı kolay bir şekilde verebilirsiniz. Elinizde satışa hazır arılarınız varsa ve arı satmak istiyorum diyorsanız doğru yere gelmiş bulunmaktasınız. Arılarınızı satmak için biraz bilgi verdikten sonra ona göre arınız ile ilgili ilan verebilirsiniz. Satacağınız arının mevsime göre fiyatı değişebilir. Nisan ayında satacağınız arı ile Haziranda ayında satılacak arı fiyatı farklı olabilir.

ari satmak istiyorum satilik ari

Sezona göre satacağınız arı Mart sonu ve Nisan ayında örnek vermek gerekirse 3 TL iken (fiyatlar temsili yazılmıştır) Mayıs sonu ve Haziran da 2 TL olabilir ama bu mevsimin gelişimine göre değişebilir. Mevsim iyi giderse fiyat düşebilir ama fiyat kötü giderse 3 TL ye satın alacağınız arı bakmışsınız Mayıs sonunda 5 TL de olabilir. Satışını yapacağınız arı hakkında gerekli bilgi sahibi olduktan sonra aşağıda yazmış olduğumuz formatta bilgilerinizi yazabilirsiniz.

Satılık arılar hakkında lütfen güzel ve gerçekçi bilgiler vererek hem kendi zamanınızı hem de arı arayan insanlarının zamanın kaybetmeyin. Doğru ve gerçekçi bilgiler yazarak doğru satış yapmış olursunuz. İlanınıza son arıdan çektiğiniz resimleri de eklerseniz insanların size dönüşü daha kolay olacaktır. Yine ilana başka neler ekleyebiliriz diye öneriler içinde yorumlar kısmından bizleri yazınız lütfen. Detaylı bilgi vermeyi unutmayın.

ari satmak istiyorum 3

Bulunduğunuz İl: (Örnek: İstanbul)
Telefon Numarası:
(05433505091)
Toplam Arı Sayısı: (30 Adet)
Kovanlı veya Kovansız: (Kovanlı ve katlarıda var yada katsız veya kovansız diye yazın)
Arıların Çerçeve Sayısı: (7-8 çerçevede arılar)
Çerçeve Başı Fiyatı: (Çerçeve fiyatı yazdıysanız kovan fiyatı yazmayın)
Kovan Başı Fiyatı: (Kovan başı fiyat fiyat veriyorsanız, çerçeve fiyatı yazmayın tekrar)
Ekleyeceğiniz Notlar: (Arıların ırkı gibi, nakliye konusunda yerinden mi adrese teslim olur mu, bunun gibi bilgiler veya resimde ekleyebilirsiniz)

Yukarıda yazılan formatlar doğrultusunda elinizde bulunan satılık arılarınızı aşağıdaki yorumlar kısmından ilanlarınızı vererek satabilirsiniz. Yine farklı soru ve görüşlerinizi de aşağıya yazınız.

paket arı
Önceki İçerik2021 Yılı Bal Fiyatları
Sonraki İçerik2021 Yılı Ankara Arıcılık Fuarı
Subscribe
Bildir

9 Yorumlar
Inline Feedbacks
View all comments