Arı Hırsızları Fotokapanı İle Yakalandı

0
paket arı

Malum ülkemizde arı kovanlarının olduğu yerlerde elektrik vs olmadığı için takip etmek zor oluyor. Bunu da fırsat bilen hırsızlar arıcımızın arılarını çalmaya çalışmışlar ama arıcımızda daha akıllı çıktığı için pilli fotokapanı ile kurduğu yerden saniye saniye hırsızları takip ederek aynı anda jandarmaya bilgi vermesi üzerine hırsızları kıskıvrak yakalamasını sağlıyor.
ari hirsizlari fotokapani ile yakalandi 1

Bunun gibi hırsızlık konularına maruz kalan arıcılarımız için güzel bir fikir olması açısından sizler için bu haberi paylaşmış bulunmaktayız. Haberin detayı için aşağısını okuyama devam edebilirsiniz.

ari hirsizlari fotokapani ile yakalandi 2

Arı kovanı hırsızları fotokapanla yakalandı Manisa’da çalınan arı kovanları, jandarma tarafından bulundu Manisa’nın Şehzadeler ilçesinde arı kovanı çalan şüpheliler, jandarma ekipleri tarafından yakalandı.

Edinilen bilgiye göre, Ayvacık Mahallesinde R.E. ve H.K.’ya ait ait arı kovanları gece saatlerinde çalındı. Durumun haber verilmesiyle, Şehzadeler İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri çalışma başlattı. Fotokapanlardan da yararlanılan araştırma çalışmasında, şüphelilerin E.K. ve Ş.K olduğu ve 45 C 5228 plakalı kamyonet ile arı kovanlarını çaldıkları tespit edildi. Şüpheliler jandarma ekipleri tarafından Spil Dağı Kemalpaşa yol ayrımında yakalandı.

ari hirsizlari fotokapani ile yakalandi 3
mani̇sa’da çalinan ari kovanlari, jandarma tarafindan bulundu (haluk satir/mani̇sa-i̇ha)

Arıcımıza büyük geçmiş olsun diliyoruz. Tekrarının yaşanmaması dileğiyle.

paket arı
Önceki İçerik2021 Yılı Ankara Arıcılık Fuarı
Sonraki İçerik2021 Yılı Arılı Kovan Desteklemesi Başladı
Subscribe
Bildir

0 Yorumlar
Inline Feedbacks
View all comments