2022 Yılı Arıcılık Fuarı

1
2022 yılı arıcılık fuarı
ana arı siparişi
satılık arı ve paket arı

Ülkemizde geniş kapsamlı olarak arıcıları ilgilendiren arıcılık fuarları İstanbul ve Ankara ilinde yapılmaktadır. Yine farklı illerde de tarıma yönelik fuarlar olsa da en fazla kategori yoğunluğu olarak Ankara ve İstanbul illerinde bulunmaktadır. 2022 yılı arıcılık fuarı için önümüzdeki günlerde tarihleri açıklanacak olup, ve açıklandığı zaman aşağıda tarihlerini görebileceksiniz. Arıcılık fuarına girişler ücretsizdir.
2022 yili aricilik fuari 1

2022 Yılı Birinci İstanbul Arıcılık Fuarı:
17.01.2022 tarihi itibari ile bu fuar İptal Olmuştur.
Tarih: 4-5-6 Şubat 2022 (iptal edildi)
Yer: Avrasya Gösteri Merkezi – Yenikapı/İstanbul
WhatsApp’dan Konum İstemek için: 
Buraya tıklayarak isteyebilirsiniz.

2022 Yılı İkinci İstanbul Arıcılık Fuarı: Belli Olmuştur.
Tarih: 4-5-6 Mart 2022 tarihinde olacaktır.
Yer: Haliç Kongre Merkezi – Kağıthane/İstanbul
WhatsApp’dan Konum İstemek için:
Buraya tıklayarak isteyebilirsiniz.

paket arı

2022 Yılı Ankara Arıcılık Fuarı: Belli değildir.
Tarih: Açıklanmamıştır.
Yer: Anfa Altınpark Expo Center Ankara
WhatsApp’dan Konum İstemek için: 
Buraya tıklayarak isteyebilirsiniz.
2022 yili aricilik fuari 2
2022 Arıcılık Fuarına Katılımcı Olarak Nasıl Katılabilirsiniz?

Arıcılık alanında faaliyet gösteriyorsanız ve bu alanda stant açmak istiyorsanız Buraya tıklayarak fuara katılımcı olarak katılmak istediğiniz belirtirseniz, size gerekli dönüş yapılacak olup, ilgili kişiler sizinle görüşme sağlayacaktır. Eğer yukarıdaki fuar tarihleri açıklanmış olduğunda hangi fuar alanına ve hangi tarihlerde olana katılmak istediğinizi belirtmeyi unutmayın. Ziyaretçi olarak herhangi bir şey yapmaya gerek yoktur.

2022 Arıcılık Fuarı Ne Zaman?

2022 yılı arıcılık fuarı için tam olarak tarihler açıklanmamış olup, açıklandığı zaman yukarıda bulunan plana göre süreç işleyecektir. Genel olarak Ocak ayı son haftası ve Şubat ayı içinde yapılmaktadır. Arıcıların arılarla en az iştigal ettiği dönemler seçilerek bir çok arıcının gelmesini sağlanmaktadır.
2022 yili aricilik fuari 32022 Arıcılık Fuarı Nerede Olacak?

Yazımızın ilk paragrafında da belirtildiği üzere Ankara ve İstanbul illerinde olmaktadır. İstanbul ilinde olan fuarlar genel olarak Yenikapı alanında bulanan Avrasya Gösteri Fuar Alanında veya Haliç Kongre Merkezinde yapılmaktadır. Burada yılda iki farklı kuruluş tarafından arıcılık fuarı düzenlenmektedir. Ankara ilinde ise tek bir kuruluş tarafından yapılmakta olup, yılda bir kez arıcılık fuarı düzenlenmektedir.

2022 Arıcılık Fuarına Nasıl Gidilir?

Arıcılık fuar alanına çok kolay bir şekilde gidebilirsiniz. Eğer toplu taşıma otobüs, metro ve metrobüs gibi vasıtalar ile gidecekseniz metro ile kesişen veya metro durağı olan her yerde inip, metroya bindikten sonra Yenikapı metro durağından inince yürüme mesafesindedir. Eğer özel aracınız ile gitmek istiyorsanız Buraya tıklayarak konum isteyebilirsiniz. Konum sizi direk yerine kadar götürecektir. Girişler ücretsiz olup, herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Haliç Kongre merkezine de gitmek için metrobüsden indikten sonra yürüme mesafesiyle yada taksiye de binerek 5 dakikaya gidebilirsiniz.

Fuar hakkında eklemek istediğini ve önerileriniz olursa aşağıdaki yorumlar kısmında her zaman yazabilirsiniz.

satılık arı ve paket arı
guest
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments