2021 Yılı Arıcılık Fuarı

3
2021 yılı arıcılık fuarı
ana arı siparişi
satılık arı ve paket arı

Ülkemizde her yıl düzenli olarak yapılan arıcılık fuarları bu yılda pandemi kurallarına bağlı olarak yapılmaya devam edilecektir. 2021 yılı için arıcılık fuarları bazı kurum ve derneklerin önderliğinde yine büyük illerimizde yapılacaktır. Yakın zamanda Ankara da yapılması planlanan fuar korona hastalığından dolayı iptal edilmiştir.

Düzenli olarak her yıl İstanbul ilinde iki fuar yapılmaktadır. Birinci fuar alanı Avrasya Arıcılık Fuar alanında yapılmakta olup, ikinci ise Haliç kongre merkezinde yapılmaktaydı. Lakin, pandemiden dolayı Haliç kongre merkezindeki etkinlikler iptal edilmiş olup, her iki fuarında Avrasya Arıcılık Fuar alanında yapılması planlamaktadır. Fuarlar genel olarak Şubat ve Mart aylarından yapılmaktadır.

2021 Arıcılık Fuarı Ne Zaman?

paket arı

2021 Yılı Birinci İstanbul Arıcılık Fuarı: İptal Edildi.
Tarih: İptal edilmiştir.
Yer: Avrasya Gösteri Merkezi – Yenikapı/İstanbul
WhatsApp’dan Konum İstemek için:
Buraya tıklayarak isteyebilirsiniz.

2021 Yılı İkinci İstanbul Arıcılık Fuarı: Belli değildir.
Tarih: Açıklanmamıştır.
Yer: Avrasya Gösteri Merkezi – Yenikapı/İstanbul
WhatsApp’dan Konum İstemek için: 
Buraya tıklayarak isteyebilirsiniz.

2021 yılı için İstanbul ilimizde yapılacak olan arıcılık fuarının ilkinde 4 gün olarak planlanmıştır. Her yıl cuma, cumartesi ve pazar olmak üzere 3 gün halinde yapılıyordu ama bu yıl ise hastalıktan dolayı 4 güne çıkarılarak insan yoğunluğunun zamana yayılması sağlanmıştır. Yine fuar katılacak olan ziyaretçilerimizin sosyal mesafe, maske ve hijyen kurallarına azami dikkat ederek fuar alanını ziyaret edebilirler. Pandemi sürecinden dolayı herhangi bir sunum ve konuşma yapılmayacaktır.

Yine 2021 arıcılık fuarları hakkında soru ve görüşlerinizi aşağıdaki yorumlar kısmında her zaman yazabilirsiniz. Fuar alanına gelmek isteyen ziyaretçiler konum bilgisi için yukarıdan bulunan konum bilgisine tıklayarak alabilirler. Herkese sağlıklı ve güvenli fuarlar.

satılık arı ve paket arı
5 1 vote
Değerlendirme
guest
3 Yorumlar
Inline Feedbacks
View all comments
CAFER

Arıcılı Gazetesinde 2021 arıcılık fuarının iptal edildiği yazıldı . Bu haber doğrumu, fuar iptal edildimi?