2019 İstanbul Arıcılık ve Arı Ürünleri Festivali

5

Her yıl yapılmakta olan İstanbul Arıcılık ve Arı Ürünleri Festivali bu yıl 8. yapılacaktır. Geleneksel olarak 2019 Yılı Arıcılık ve Arı Ürünleri Festivali için yapılacağı tarih belli olmuştur. Fuarın yapılacağı tarih 25-26-27 Ocak 2019’dur. Fuar yeri olarak Yeni kapı Avrasya Gösteri Merkezi seçilmiştir.

İstanbul Arıcılık Fuarı geçen yılda aynı yer olan Yenikapı’daki Avrasya gösteri merkeziydi. Ulaşım olarak metroyu kullanabilirsiniz ve Avrasya tünelinde çıktığınız zaman direk solda kalmaktadır.

Fuar Tarihi: 25-26-27 Ocak 2019
Fuar Yeri: Yenikapı Avrasya Gösteri Merkezi

Sponsor Firma: AVRASYA ARICILIK ve ANA ARI GEN TR firması ilgili fuarlarda standını açmaktadır. Alışveriş yapmak isteyenler ilgili fuarların standını ziyaret edebilirler.

Fuar alanında arı ürünleri ve arıcılık malzemeleri satışı yapılmaktadır. Aynı zaman canlı arı ve ana arı satışları ilgili firmalar tarafından yapılmaktadır. Satılık Arı ve Ana Arı satın almak isteyen kişiler buradaki firma sahipleri ile birebir görüşerek sipariş verebilir ve firmalar hakkında detaylı bilgi alma şansına sahip olmaktadır.

2019 yılı içinde yapılacak diğer arıcılık fuarları için TIKLAYIN…

2019 İstanbul Arıcılık ve Arı Ürünleri Festivali

5 Yorumlar

  1. Arıcılık festival ine katılmak istiyorum üretici yım katilim form larins nasıl ulaşabilir im iyi çalışmalar
    Saygılarımla.

    Ömür Kadayıfçı
    Süleymanpaşa/Tekirdağ

  2. Sunt din Romania si as dori sa particip la târgul din 22-24 februarie 2019 si as dori sa stiu daca pot cumpăra karakovan sepet bali si karakovan yapimi

Yorumunuz veya görüşünüz nedir?

Yazı hakkında yorumunuz nedir?
İsminiz Nedir