2019 İstanbul Arıcılık ve Arı Ürünleri Festivali

5
paket arı

Her yıl yapılmakta olan İstanbul Arıcılık ve Arı Ürünleri Festivali bu yıl 8. yapılacaktır. Geleneksel olarak 2019 Yılı Arıcılık ve Arı Ürünleri Festivali için yapılacağı tarih belli olmuştur. Fuarın yapılacağı tarih 25-26-27 Ocak 2019’dur. Fuar yeri olarak Yeni kapı Avrasya Gösteri Merkezi seçilmiştir.

İstanbul Arıcılık Fuarı geçen yılda aynı yer olan Yenikapı’daki Avrasya gösteri merkeziydi. Ulaşım olarak metroyu kullanabilirsiniz ve Avrasya tünelinde çıktığınız zaman direk solda kalmaktadır.

Fuar Tarihi: 25-26-27 Ocak 2019
Fuar Yeri: Yenikapı Avrasya Gösteri Merkezi

Sponsor Firma: AVRASYA ARICILIK ve ANA ARI GEN TR firması ilgili fuarlarda standını açmaktadır. Alışveriş yapmak isteyenler ilgili fuarların standını ziyaret edebilirler.

Fuar alanında arı ürünleri ve arıcılık malzemeleri satışı yapılmaktadır. Aynı zaman canlı arı ve ana arı satışları ilgili firmalar tarafından yapılmaktadır. Satılık Arı ve Ana Arı satın almak isteyen kişiler buradaki firma sahipleri ile birebir görüşerek sipariş verebilir ve firmalar hakkında detaylı bilgi alma şansına sahip olmaktadır.

2019 yılı içinde yapılacak diğer arıcılık fuarları için TIKLAYIN…

2019 i̇stanbul arıcılık ve arı ürünleri festivali

paket arı
Önceki İçerik2019 Yılı Arıcılık Fuarları
Sonraki İçerikYeni Başlayanlar İçin Arıcılık Malzemeleri
Subscribe
Bildir

5 Yorumlar
Inline Feedbacks
View all comments