2019 Ankara Arıcılık Fuarı

2
2019 ankara arıcılık fuarı
paket arı

Her yıl düzenli olarak ülkemizde arıcılık fuarları düzenlemektedir. Özellikle büyük illerimiz olan İstanbul, Ankara, İzmir vb. illerde arıcılık adına güzel fuarlar düzenlenmektedir. Önümüzdeki 8-9-10 Kasım 2019 tarihinde ise Ankara ilinde arıcılık fuarı düzenlenecektir.

Ankara Arıcılık Fuarı Tarihi: 8-9-10 Kasım 2019 (Anfa Altınpark Expo Center)

Ankara Arıcılık Fuarına gitmek için konum: Buraya tıklayarak alabilirsiniz

Aynı zamanda 2019 yılı için yapılan arıcılık fuarları için: 2019 Arıcılık Fuarları

Arıcılık fuarının amacı, arıcılık sektöründen meydana gelen yenilikleri fuara katılan firmalar ile duyurmak ve ülke arıcılığında bir ivme kazandırmaktır. Arıcılık yapabilmeniz için ne tür malzeme gerekiyorsa hepsini görebilir ve ayrıntılı bilgiler alabilirsiniz. Arıcılığa meraklı iseniz ve bu meslek konusunda bilgi almak için gitmeniz gereken bir fuardır.

2019 ankara arıcılık fuarı

Fuara girişler ücretsiz olup, herhangi bir sayı kotası da yoktur. İstediğiniz kadar arkadaşınız ve dostunuz ile fuara gelebilirsiniz. Fuar alanında ilgili firmaların süpriz hediyeleri ve ürünleri olabilmektedir. Arı adına ufkunuzu açmak ve bilgi sahibi olmak için sizleri de bekleriz.

Ankara Arıcılık Fuarına Nasıl Gidebilirim?
Fuar Ankara ilinde Anfa Altınpark Expo Center’da yapılacaktır. Fuara alanına özel aracınız ile gitmek için buraya tıklayarak WhatsApp aracılığı ile bizden konum isteyebilirsiniz. Toplu taşıma ile gidecekseniz; Anfa Altınpark Expo Center adresine Otobüs veya Metro ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar – Metro: Metro – M4; Otobüs: Otobüs – 114-3, Otobüs – 185-3 hatları ile gidebilirsiniz.

Arıcılık fuarları hakkında soru sormak ve olumlu/olumsuz öneride bulunmak için aşağıdaki yorumlar kısmından bizlere her zaman yazabilirsiniz. Aynı zamanda fuara katılacak olan firmalar aşağıya firma isimlerini yazarak gelecek olan ziyaretçiler için ön bilgi olmuş olur.

paket arı
Önceki İçerikArılara Bal Yaptırma Teknikleri
Sonraki İçerikGezginci Arıcılık
Subscribe
Bildir

2 Yorumlar
Inline Feedbacks
View all comments