2018 Arıcılık Fuarı (ANKARA)

1
paket arı

2018 Ankara Arıcılık Fuarı bu yıl Ankara ilinde yapılmakta olan 4.Armasad arıcılık fuarını düzenlemektedir. 16-18 Kasım 2018 tarihleri arasında Ankara Anfa Altınpark ‘da gerçekleştirilecektir. Stant satışları Pi Fuar A.Ş tarafından gerçekleştirilmekte olup; stant fiyatları 14 Temmuz 2018 tarihine kadar Armasad üyelerine açıktır.

Arı yetiştirici birlikleri ve bal üreticilerinin katılacağı fuarda; Türk Gıda Kodeksine ve TSE Bal Standardına uygun balların; bal ticaretiyle uğraşanlarla, tedarikçilerle, kamu ve özel sektör kuruluşlarıyla buluşması hedeflenmektedir. Balı çocuklara sevdirmek arı yetiştiriciliğini ve bal üretimini geliştirmek, piyasada bal üreticilerinin markalaşmasını sağlamak amaçları taşıyan fuar aynı zamanda festival tadında gerçekleştirilmeye çalışılacaktır.

Bal, Bal mumu, propolis, polen, arı sütü, arı zehri, ana arı, arıcılık malzemeleri, arı ilaçları ve baldan üretilen ürünlerin sergilenecektir.

Fuarın Yapılacağı Tarih: 16-18 Kasım 2018 tarihleri arasında Ankara Anfa Altınpark

Fuarın Yapılacağı Yer: Ankara Anfa Altınpark

Amacımız ülkemizde başta Arıcılığın ve Arıcılık Sektörünün bütün alt dallarının tanınmasında bir nebze katkımız olmasıdır. Ankara Arıcılık Fuarı’nda, arıcılığın ülkemizdeki farkındalığını arttırmayı ve arıcılığın her dalının gelişmesine katkı sağlamayı hedefliyoruz. Sizlerin değerli fikir ve görüşlerine her zaman açığız. Lütfen gerek fuarımızla alakalı, gerekse sektörümüzle alakalı fikir ve düşüncelerinizi aşağıdaki YORUMLAR kısmına ve ARMASAD Yönetim kuruluna iletiniz. Aynı zamanda yine 2018 yılında yapılan Armasad İstanbul Arıcılık Fuarı ile ilgili video paylaştık izleyebilirsiniz.

Diğer Arıcılık Fuarlarını Görmek İçin TIKLAYIN… (2018 yılı içinde yapılan)

paket arı
Önceki İçerik2018 Genç Çiftçi Başvuru Sonuçları
Sonraki İçerik2018 Yılı Arılı Kovan Destek Başvuruları
Subscribe
Bildir

1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments