2018 Arıcılık Fuarı (ANKARA)

1
ana arı siparişi
satılık arı ve paket arı

2018 Ankara Arıcılık Fuarı bu yıl Ankara ilinde yapılmakta olan 4.Armasad arıcılık fuarını düzenlemektedir. 16-18 Kasım 2018 tarihleri arasında Ankara Anfa Altınpark ‘da gerçekleştirilecektir. Stant satışları Pi Fuar A.Ş tarafından gerçekleştirilmekte olup; stant fiyatları 14 Temmuz 2018 tarihine kadar Armasad üyelerine açıktır.

Arı yetiştirici birlikleri ve bal üreticilerinin katılacağı fuarda; Türk Gıda Kodeksine ve TSE Bal Standardına uygun balların; bal ticaretiyle uğraşanlarla, tedarikçilerle, kamu ve özel sektör kuruluşlarıyla buluşması hedeflenmektedir. Balı çocuklara sevdirmek arı yetiştiriciliğini ve bal üretimini geliştirmek, piyasada bal üreticilerinin markalaşmasını sağlamak amaçları taşıyan fuar aynı zamanda festival tadında gerçekleştirilmeye çalışılacaktır.

Bal, Bal mumu, propolis, polen, arı sütü, arı zehri, ana arı, arıcılık malzemeleri, arı ilaçları ve baldan üretilen ürünlerin sergilenecektir.

paket arı

Fuarın Yapılacağı Tarih: 16-18 Kasım 2018 tarihleri arasında Ankara Anfa Altınpark

Fuarın Yapılacağı Yer: Ankara Anfa Altınpark

Amacımız ülkemizde başta Arıcılığın ve Arıcılık Sektörünün bütün alt dallarının tanınmasında bir nebze katkımız olmasıdır. Ankara Arıcılık Fuarı’nda, arıcılığın ülkemizdeki farkındalığını arttırmayı ve arıcılığın her dalının gelişmesine katkı sağlamayı hedefliyoruz. Sizlerin değerli fikir ve görüşlerine her zaman açığız. Lütfen gerek fuarımızla alakalı, gerekse sektörümüzle alakalı fikir ve düşüncelerinizi aşağıdaki YORUMLAR kısmına ve ARMASAD Yönetim kuruluna iletiniz. Aynı zamanda yine 2018 yılında yapılan Armasad İstanbul Arıcılık Fuarı ile ilgili video paylaştık izleyebilirsiniz.

Diğer Arıcılık Fuarlarını Görmek İçin TIKLAYIN… (2018 yılı içinde yapılan)

satılık arı ve paket arı

1
Kimler Neler Demiş?

avatar
Mevlüt
Mevlüt

Selamın Aleyküm Armasad arıcılık fuarı İstanbul fuarına katılmadım fakat videosunu izledim çok güzel olmuş. Emeği geçenlere teşekkür ederim. İnşallah 2019 yılında katılmayı düşünüyorum. Geçen yıl Ankara Armasad fuarına katıldım çok hoşuma gitmişti. Ben bir Arıcı değilim fakat arıcılık yapan arkadaşlarım var ve ben arıyı çok seven biriyim. Özür dileyerek bir şey paylaşmak isterim! her iki fuarda da bir şey dikkatimi çekti fuara katılanlara bal ikramı yoktu. Belki sizce basit fakat bence önemli bir eksikli diye düşünüyorum. (Benim Arıcılık yapan arkadaşlarım bana bal veriyorlar ve benim bal almaya imkanımda var.) Yapılan fuarın tanıtımı ve fuara gelenlerin hoşnutluğu için bunun bir ihtiyaç… Read more »