Armasad Arıcılık Fuarı

Armasad Arıcılık Fuarı
17 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 5.934 kez okundu.

Armasad Arıcılık Fuarı

Armasad nedir o konu hakkında biraz bilgi verdikten sonra Armasad arıcılık fuarı ile ilgili gerekli bilgileri sizlere vermek istiyoruz. Ülkemizde yılın belirli dönem ve aylarında biz değerli arıcılar için bu tür arıcılık fuarlarının yapılması arı ve arıcılık adına çok güzel gelişmeler.

Armasad Nedir?

Arıcılık Malzemeleri ve Arı Ürünleri Sanayicileri Derneği kısa adıyla ARMASAD, 2015 yılında Arıcılık sektöründe bulunan imalatçıların bir araya gelerek kurmuş oldukları dernektir. ARMASAD’ın amacı;  Arıcılık sektöründe imalatçılar arasında birlik ve beraberliği sağlayarak, Türkiye genelinde Arıcılık faaliyetlerinin gelişmesine katkı sağlamaktır. ARMASAD Arıcılıkta yaşanan sıkıntıların ve taleplerin Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ile paylaşımında ve bürokratik ilişkilerin en üst seviyede sürdürülmesinde büyük rol oynamaktadır.

Arıcılık Fuarı Hakkında Detaylı Bilgiler Şu Şekilde;

Arıcılık malzemeleri ve Arı ürünleri sanayicileri derneği ARMASAD tarafından düzenlenen Türkiye’nin en kapsamlı Arıcılık Fuarı 27 – 29 Ocak 2017 düzenlenecek. İmalatçılar ve arıcıları bir araya getiren organizasyonda, boğaz turundan Eyüp Sultan ziyaretine, Haliç gezisinden, balık ekmeğe bir çok sürpriz sizleri bekliyor. İstanbul’un en güzide mekanlarından Haliç kongre merkezinde 1800 m2 kapalı 2000 m2 açık alanda düzenlenecek olan 1. Armasad fuarı 27-28-29 Ocakta kapılarını tüm arı sevdalılarına açarak beklemektedir.

Armasad arıcılık fuarı ile ilgili hazırlanmış olan videoyu izleyebilirsiniz ve fuar hakkında sorularınız olursa lütfen Yorumlar kısmından sorabilirsiniz. Arıcılık fuarına katılmak için… http://www.armasad.com/etkinlikler ilgili internet sitesine gidebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Arıcılık Kursu başlıklı makalemizde arıcılık kursları ve arıcılık kursu hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

kafkas ana arı Arıcılık Forumu
Armasad Arıcılık Fuarı Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Mustafa Tali dedi ki:

    Fuar gezisi sırasında boğaz turuna nasıl katılabilirsiniz?

    1. Admin dedi ki:

      Mustafa Tali, yukarıda yazının alt tarafında Armasad arıcılık fuarı hakkında irtibat bilgisi vardır.

Sayfa başına git