Arı Keki Hastanelik Yaptı

0
Arı Keki Hastanelik Yaptı 1

Arıcının, yapmış olduğu kek az kalsın canından ediyordu. Muğla’nın Ortaca İlçesi’nde, arılar için hazırlanan kekten yiyen 69 yaşındaki Nuriye Demirbilek ile oğlu 49 yaşındaki Ramazan Demirbilek, rahatsızlanarak kendisini arı keki hastanelik yaptı.

Olay, bugün akşam saatlerinde Dalyan Mahallesi’nde meydana geldi. Arıları beslemek için hazırlanan keki yanlışlıkla yiyen Nuriye Demirbilek ve oğlu Ramazan Demirbilek, bir süre sonra rahatsızlandı.

Bunun üzerine Nuriye Demirbilek’in eşi Mahmut Demirbilek durumu sağlık ekiplerine bildirdi. İhbar üzerine gelen sağlık ekiplerinin yaptığı müdahalenin ardından anne ve oğlu ambulansla Ortaca Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Burada tedaviye alınan anne ve oğlunun hayati tehlikesinin bulunduğu belirtildi.

arı keki

ARI KEKİ NEDİR?
Hava sıcaklıklarının 10 derecenin altına düştüğü Sonbaharın son döneminde ve ilkbaharın ilk döneminde arıya verilen,karışımında bal, polen, yağsız süt tozu veya soya unu, pudra şekeri bulunan ve arıyı beslemek için kullanılan besindir. Arı keki ile ilgili daha fazla bilgi ve döküman için arama kısmına arı keki yazarak daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

Yorumunuz veya görüşünüz nedir?

Yazı hakkında yorumunuz nedir?
İsminiz Nedir